Lista specjalistów

Widoczne 20 specjalistów z 67 wyników

Edyta Rudzka

Edyta Rudzka

Psychoterapeuta

Pracuję jako psychoterapeuta systemowy indywidualnie i grupowo prowadzę też terapię rodzinną i par . Swoją pracę poddaję superwizji, tworzę w Kuźni Zespół Psychoterapeutów systemowych oraz Zespół Specjalistów w tym mediatorzy, terapeuci pracujący z ciałem, dietetyk kliniczny, neurologopeda, coach Zapraszamy www.kuznia-psychoterapia.zgora.pl

(0)
Zielona Góra, Piaskowa 5
Martyna Cyganik

Martyna Cyganik

Psychoterapeuta

Jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, socjoterapeutką, psychoterapeutką. Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem absolwentką dwuletniego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie w trakcie 4 –letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (ukończony 4 rok) rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe do pracy z młodzieżą zdobywałam min. w placówkach resocjalizacyjnych, socjoterapeutycznych, świetlicach środowiskowych, na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obecnie pracuję z młodzieżą (od 13 roku życia) prowadząc psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Pracuję pod superwizją. Zapraszam na konsultację rodziców wraz z nastolatkiem, w celu rozeznania problemu i dobrania najlepszej pomocy.

(0)
Kraków , ul. Izaaka 7/2
dr Milena Kostrowicka

dr Milena Kostrowicka

Psychoterapeuta

dr Milena Kostrowicka doktor nauk humanistycznych, psychoterapeutka, wykładowca akademicki; adiunkt i kierownik Zespołu Nauk Humanistyczno – Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Psychoterapeutka pracująca w nurtach: systemowym i poznawczo-behawioralnym (ze szczególnym uwzględnieniem dorobku trzeciej fali terapii CBT – DBT, ACT oraz Dialogu motywującego); Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z depresją, OCD, PTSD, RAD, tikami, fobią, atakami paniki, mutyzmem wybiróczym oraz lękiem uogólnionym. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała od roku 2015 prowadząc konsultacje i terapię w Poradni Rozwoju Osobistego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyła szkołę psychoterapii systemowej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym w ośrodku „Poza schematami”. Doktorat z nauk humanistycznych uzyskała w 2011 roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Poświęciła go badaniu zagadnień związanych z wpływem czynników społecznych na funkcjonowanie systemów rodzinnych. Członkini nadzwyczajna Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej;

(0)
Wrocław, Legnicka 59a
Monika Stryjewska-Rusak

Monika Stryjewska-Rusak

Psycholog

Konsultacje dla rodziców i psychologia małego dziecka Jestem psychologiem, któremu bliskie jest „Rodzicielstwo Bliskości”. Konsultuje rodziców dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Pierwszy rok życia niemowlęcia jest niezwykle intensywny, przez co rodzice mogą czuć się przytłoczeni i mogą mieć trudność z określeniem, co znajduje się w normie rozwojowej ich dziecka. Kolejne lata również są pełne wyzwań. Możecie napotkać takie problemy jak: Agresja i autoagresja dziecka. Zmiany w zachowaniu jak np. apatia, wybuchowość, płaczliwość, pogorszenie się kontaktów między wami, a dzieckiem. Lęki dziecka. Częste objawy somatyczne jak bóle głowy, bóle brzucha, wymioty. Częste spędzanie czasu przy elektronice. Problem w kontaktach społecznych. Mają nastąpić duże zmiany w życiu dziecka. W przypadku wyżej wymienionych sytuacji oraz innych, które cię niepokoją, zapraszam na konsultacje. Wspólnie omówimy trudność i podejmiemy kroki, ku polepszeniu waszej sytuacji. Psychologiczna opieka okołoporodowa Ten rodzaj pomocy psychologicznej jest mi szczególnie bliski, dlatego, jeśli jesteś w ciąży, a może dopiero staracie się o dziecko, jesteś mamą zaraz po urodzeniu dziecka (w trakcie wizyty możesz być z dzieckiem na rękach) i dotknął się z baby blues, jesteś mamą małego dziecka potrzebującą wsparcia, to serdecznie zapraszam cię do kontaktu. Razem zaopiekujemy się twoimi potrzebami.

(0)
Wyszków, Kościuszki 30
Magdalena Król

Magdalena Król

Psycholog
(0)
sopot, Tatrzańska 19
Anna Sitarska

Anna Sitarska

Psychoterapeuta

Pracuję zawodowo od kliku lat, specjalizuje się w pracy z młodzieżą od 13 roku życia i rodzicami. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i par oraz terapię rodzinną. Pracuję w nurcie terapii Gestalt łącząc ten nurt z elementami ustawień Berta Hellingera, NVC i IFS. Wspieram nastolatki w kryzysie, dzieci z depresja, zaburzeniami lękowymi. Współpracuje z rodzicami zapewniając im wsparcie w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami związanymi z tym, czego doświadcza ich dziecko. Sama jestem matką dorosłego mężczyzny i mocno zbuntowanej nastolatki:) dlatego jestem tez codziennym beneficjentem trudności związanych z rozwojem mojego dziecka.

(0)
Wrocław, Legnica, Konduktorska 6/51
Katarzyna Reiss- Duran

Katarzyna Reiss- Duran

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, terapeutą dzieci i młodzieży. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, specjalizacja psychologia kliniczna. Studium Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (szkolenie zaawansowane) oraz studia podyplomowe Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej. Jestem certyfikowanym terapeutą Play Therapy, Praktykiem metody Kids’ Skills. Certyfikowanym Trenerem TUS I-szego i II-giego stopnia, Trenerem Umiejętności Psychospołecznych oraz Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży klinicznych w Szpitalu Wolskim oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także podczas pracy w poradniach, szkołach i przedszkolach. Pracuję z dziećmi oraz nastolatkami: - Znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej ( narodziny rodzeństwa, przeprowadzka, hospitalizacja, choroba somatyczna lub psychiczna rodzica czy innej bliskiej osoby, konflikty między rodzicami, rozwód rodziców, śmierć osoby bliskiej, przemoc emocjonalna lub fizyczna, przebywanie poza domem więcej niż 9 godzin dziennie), -Prezentującymi niepokojące zachowania (nieśmiałość, smutek, brak zabawy, agresja, rozdrażnienie, wycofywanie się z kontaktu, trudności w relacjach z rówieśnikami, niskie kompetencje społeczne, kłótnie z rodzeństwem, trudności adaptacyjne), -Zaburzeniami rozwojowymi, opóźnionym rozwojem mowy, Zespołem Aspergera, mutyzmem, ADHD, zaburzeniami lękowymi, -Prowadzę konsultacje i warsztaty dla rodziców Swoją pracę poddaje superwizji oraz uczestniczę w interwizjach.

(0)
on-line, on-line
Aliccja Makiela

Aliccja Makiela

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeuta systemowym w trakcie certyfikacji. Pracuję z dziećmi i ich rodzinami od 3-12 roku życia. Jestem certyfikowanym diagnostą ADOS2 (diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu).

(0)
Polkowice,Lubin , Owocowa 26,Jana Pawła ll 18
Edyta Zajbert

Edyta Zajbert

Psychoterapeuta
(0)
Jeżów Sudecki, Długa 144 F
Julia Piecuch

Julia Piecuch

Psychoterapeuta, Psycholog

Ukończyłam jednolite psychologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim. Kontynuuje naukę we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii jest to całościowe szkolenie certyfikujace. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Stosowanej oraz członkiem Towarzystwa Hipnoterapii i Badań nad Hipnoza. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów doszkalających, aby podnosić swoje kompetencje o nowe techniki pracy oraz lepsze rozumienie specyfiki konkretnych problemów. W tym celu ukończyłam również szkolenia w zakresie hipnoterapii oraz certyfikujace szkolenie z terapii uzależnień. Stale podnoszę swoje kompetencje i doświadczenie. Pracuje systemowo z problematyka rodzinna, w relacjach rodzica z dzieckiem oraz z nastolatkami indywidualnie. Przygotowuje kobiety do porodu w hipnozie w zakresie poradzenia sobie z lękiem oraz bólami porodowymi. Prowadzę poradnictwo psychologiczne dla rodziców. Pracuje z dziećmi technikami arteterapii, terapii zabawą i bajkoterapii. Pracuje w ramach nurtu Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej z elementami terapii poznawczo-behawioralnej, opierając się o rozumienie rozwojowe. W swojej pracy kieruje się etyka zawodu psychologa oraz podlegam stałej superwizji. Swoje doświadczenie zarówno nauczycielskie jak psychoterapeutyczne i psychologiczne zdobywałam pracując w szkołach, w szkolnictwie wyższym prowadząc ćwiczenia i wykłady oraz prowadząc prywatny gabinet. Możliwość umówienia wizyty zdalnej oraz stacjonarnej.

(0)
Wrocław, ul. Plac Solny 16, pokój 501/16
Klaudia  Bęben

Klaudia Bęben

Psycholog

Dzień dobry! Jestem psychologiem i od 3 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i ich rodzicami. Wspieram rodziców w poznaniu i zrozumieniu świata dziecięcej psychiki. Prowadzę także zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju oraz terapię psychologiczną dla dzieci z zaburzeniami rozwoju. Towarzyszę rodzicom w staraniach poprawy jakości życia ich pociech. Udzielam wsparcia psychologicznego także młodym dorosłym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, szukają motywacji do działania lub stoją w obliczu trudnej sytuacji i decyzji do podjęcia. Razem szukamy rozwiązania problemu.

(0)
Krosno, Naftowa 18
Beata Grotowska

Beata Grotowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholożka, psychoterapeutka integracyjna ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz terapii dzieci i młodzieży, w trakcie szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne prowadzącego do uzyskanie Certyfikatu Psychoterapeuty PTP spełniającego kryteria European Association of Psychotherapy. Ukończyła szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży CBT Dodatkowo szkoliła się m.in. w zakresie: diagnozowania i prowadzenia psychoterapii dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami lękowymi, depresją, PTSD, niską samooceną, problemami z zachowaniem, zaburzeniami zachowania (u nastolatków), zaburzeniami odżywiania, tikami, OCD wspierania rodziców w procesie terapii dzieci, pokonywania oporu nastolatka, dialogu motywującego, pracy z dzieckiem krzywdzonym, zachowań autoagresywnych u dzieci i młodzieży, zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci, monitorowania rozwoju dziecka narzędziem M-CHAT-R/F, psychoterapii opartej na Analizie Funkcjonalnej pracy psychoterapeutycznej z pacjentami z natręctwami, psychopatologii, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, pracy z pacjentami z zaburzeniami preferencji seksualnej, pracy z pacjentami zgłaszającymi myśli samobójcze, stosowania leków w psychiatrii, pracy z dorosłymi pacjentami z diagnozą zespołu Aspergera, pracy z pacjentem z doświadczeniem traumy z dzieciństwa, pracy z pacjentem z poczuciem beznadziei, pracy z pacjentem, który doświadczył wykorzystania seksualnego, pracy z pacjentem ,,zajadającym stres”, pracy z traumą pierwszego typu. Współautorka książki: ,,Codzienność dziecka z zespołem Aspergera okiem rodzica i terapeuty”, wyd. Harmonia, autorka artykułów o problemach dzieci i dorosłych z zespołem Aspergera. Autorka badań nad umysłowością nastolatków z zespołem Aspergera. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, administrator i wieloletni ekspert na portalu i forum.adhd.org.pl oraz na grupach wsparcia dla rodziców dzieci z ADHD, zespołem Aspergera, afazją dziecięcą, mutyzmem wybiórczym.

(0)
Warszawa, Rolna 165a
Magdalena  Gąsior

Magdalena Gąsior

Psycholog
(0)
Lublin, Przyjaźni
Monika Ganclerz

Monika Ganclerz

Psycholog

Jestem psychologiem, absolwentką studiów podyplomowych Jogi Klasycznej, instruktorem jogi dla dzieci. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam pracując jako wychowawca grupy terapeutycznej dla dzieci z autyzmem w przedszkolu integracyjno - terapeutycznym w Poznaniu.

(0)
Poznań, Juliusz Słowackiego 27
Agnieszka Lorek-Groniewska

Agnieszka Lorek-Groniewska

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą dzieci i młodzieży, osób dorosłych, par, małżeństw i rodzin Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr certyfikatu 888) oraz posiadam także Postgraduate Certificate in Therapeutic Play Skills – Play Therapy International/Play Therapy United Kingdom, numer certyfikatu 17773. Jestem absolwentką Społecznej Psychologii Klinicznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Tym czym dla dorosłych jest rozmowa, tym dla dzieci jest zabawa. Dlatego też w pracy terapeutycznej z dziećmi podstawowym narzędziem, którego używam jest zabawa. Dzieci często nie potrafią opowiedzieć o swoich trudach. Natomiast szukają rozwiązania właśnie poprzez zabawę. Nastolatki natomiast chętnie rozmawiają i w taki sposób starają się uporać ze swoimi swoje trudnościami. W procesie terapeutycznym ważne jest także wsparcie rodziców, którzy z jednej strony najlepiej znają swoje dziecko, a z drugiej strony stwarzają warunki, aby wypracowane przez dziecko zmiany były trwałe.

(0)
Warszawa, ul. Warecka 8/49
Justyna Babul

Justyna Babul

Psycholog

Jestem psychologiem dziecięcym oraz magistrem psychologii ze specjalizacją wspierania jakości życia. Studia ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Dodatkowo jestem też Certyfikowanym Terapeutą Ręki oraz ukończyłam Kurs w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach — „Kids' Skills- Dam sobie radę!” kładący nacisk na pracę z dzieckiem opartą na szukaniu jego mocnych stron. Pasjonuje mnie rozwój emocjonalny dzieci, dlatego aktywnie poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku i dzielę się nią również z innymi. Prowadzę bloga, gdzie zamieszczam treści pełne wsparcia i konstruktywnej wiedzy o emocjach dziecięcych. Od 2020 roku pracuję z dziećmi nad ich postrzeganiem siebie oraz otaczającego ich świata pełnego emocji. Wspieram również rodziców na drodze kryzysów i pytań wychowawczych. Obszary, nad którymi pracuję to: regulacja emocji, praca z lękiem, radzenie sobie ze złością, doskonalenie umiejętności społecznych, prawidłowy rozwój motoryki małej, budowanie poczucia własnej wartości i wiary w siebie, nauka nowych umiejętności oraz wspomaganie rozwoju. W pracy jest dla mnie ważne zaufanie oraz pełna szacunku relacja zarówno z dzieckiem, jak i jego rodzicami.

(0)
Kraków, Bronowicka 19/16
Sylwia Warchoł-Plucińska

Sylwia Warchoł-Plucińska

Psycholog

Jestem psychologiem dziecięcym z 12 letnim doświadczeniem klinicznym. Diagnostą dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w tym ASD. Posiadam uprawnienia do diagnozy dzieci z ASD - ADOS 2 (2019r.) Ukończyłam: - STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY/ Dolnośląskie Centrum Psychoterapii/ 2018 -WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA /Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych/2012 -PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE /Wałbrzyska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania/2010 -PSYCHOLOGIA /Uniwersytet SWPS - studia magisterskie/ 2005-2010 Posiadam uprawnienia i kwalifikacje do diagnozowania dzieci i prowadzenia terapii.

(0)
Legnica, Raciborska 24
Małgorzata Ordon

Małgorzata Ordon

Psycholog

Na co dzień pracuję w szkole podstawowej jako psycholog, gdzie spotykam się z uczniami, rodzicami i nauczycielami na konsultacjach. Dodatkowo wspieram mamy w macierzyństwie i wychowaniu prowadząc stronę www.gosiaordon.pl - psychologia Uniwersytet Gdański - przygotowanie pedagogiczne - I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców - liczne kursy i szkolenia z psychologii dzieci i młodzieży Istnieje możliwość zapisania się na konsultacje i zajęcia, które prowadzę w Cetrum Terapii Gadasie na gdańskim Chełmie. www.gadasie.pl 505 063 889

(0)
Gdańsk, ul. Chałubińskiego 1a
Mariola Smółkowska

Mariola Smółkowska

Psycholog

Biofeedback EEG Neuroflow

(0)
Kanie, Nadarzyńska 31
Paulina  Szczechla

Paulina Szczechla

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z rodzinami w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie (Kluczbork, Opole, Głubczyce) oraz jako psycholog w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Na co dzień pracuję w placówce opiekuńczo – wychowawczej w Opolu oraz w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Krapkowicach. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci (od jedenastego roku życia) oraz młodzieży w nurcie psychodynamicznym, uzupełniając go o techniki zaczerpnięte z innych nurtów terapeutycznych. Pierwsze spotkania mają charakter konsultacyjny. Każda sesja trwa 50 min. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Kontakt pod nr tel: 792 312 980

(0)
45-355, 1 Maja 30 a

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog dziecięcy ocenia poziom funkcjonowania intelektualnego, społecznego i emocjonalnego dziecka. W gabinetach pojawiają się rodzice z dziećmi (nawet niemowlakami), których zaniepokoiło coś w rozwoju ich dziecka lub chcą uzyskać poradę wychowawczą. Psycholog pomoże także w przypadku trudnych sytuacji w życiu dziecka - żałoba, rozwód rodziców, wypadek itp.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności