Profil specjalisty

Sylwia Dudzik-Lorisz

Sylwia Dudzik-Lorisz

Psycholog, Psychoterapeuta
(0)

Jestem psycholożką, pedagożką i trenerką. Ukończyłam pięcioletnie, jednolite studia magisterskie z psychologii (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia licencjackie o profilu pedagogika specjalna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam również Szkołę Trenerów MERITUM na poziomie V Europejskich Ram Kwalifikacji EQF, a także roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Obecnie rozpoczynam udział w drugim etapie Szkoły Psychoterapeutów w Instytucie Gestalt. Zawodowo realizuje się pracując w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Sosnowcu, a także prowadząc prywatny gabinet psychologiczny. Wspieram dorosłych, a także dzieci i ich rodziców. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Szkole Podstawowej nr 20 w Rudzie Śląskiej (na stanowisku pedagoga i nauczyciela współorganizującego kształcenie dziecka z niepełnosprawnością) oraz prowadząc autorskie warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także realizując praktyki i wolontariat m.in. w Szkole Podstawowej nr. 30 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr.1 w Krakowie czy w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzicom. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, a także czytając literaturę zawodową. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej. W pracy z drugim człowiekiem ważny jest dla mnie szacunek i empatia. Przestrzegam zasad etycznych. U podstaw mojej pracy leży podejście humanistyczno- doświadczeniowe, traktujące człowieka holistycznie, indywidualnie i podmiotowo. Jeżeli przeżywasz trudności emocjonalne bądź relacyjne, towarzyszy Ci wysoki poziom napięcia, stresu, bądź smutku czy lęku, jesteś w trudnej sytuacji życiowej... zapraszam na spotkanie. Wspieram też dzieci i nastolatków, którzy np. doświadczają trudności emocjonalnych, obniżonego nastroju, wysokiego napięcia i stresu, trudności w relacjach rówieśniczych, niskiego poczucia własnej wartości, niepowodzeń szkolnych, wyzwań związanych z okresem dojrzewania. A także rodziców, którzy np. doświadczają trudności w obszarze wychowawczym, czują się zmęczeni bądź sfrustrowani rodzicielstwem, chcieliby wzmocnić swoje kompetencje wychowawcze, potrzebują wsparcia np. w sytuacji diagnozy u dziecka Zespołu Aspergera, ADHD. Zapraszam na konsultacje psychologiczne, wsparcie psychologiczne, terapię psychologiczną i psychoedukację.

Katowice, Czerwińskiego 6

O mnie

Jestem psycholożką, pedagożką i trenerką. Ukończyłam pięcioletnie, jednolite studia magisterskie z psychologii (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia licencjackie o profilu pedagogika specjalna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam również Szkołę Trenerów MERITUM na poziomie V Europejskich Ram Kwalifikacji EQF, a także roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Obecnie rozpoczynam udział w drugim etapie Szkoły Psychoterapeutów w Instytucie Gestalt.

Zawodowo realizuje się pracując w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Sosnowcu, a także prowadząc prywatny gabinet psychologiczny.
Wspieram dorosłych, a także dzieci i ich rodziców.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Szkole Podstawowej nr 20 w Rudzie Śląskiej (na stanowisku pedagoga i nauczyciela współorganizującego kształcenie dziecka z niepełnosprawnością) oraz prowadząc autorskie warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także realizując praktyki i wolontariat m.in. w Szkole Podstawowej nr. 30 z oddziałami integracyjnymi w Krakowie, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr.1 w Krakowie czy w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzicom.
Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, a także czytając literaturę zawodową.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

W pracy z drugim człowiekiem ważny jest dla mnie szacunek i empatia. Przestrzegam zasad etycznych. U podstaw mojej pracy leży podejście humanistyczno- doświadczeniowe, traktujące człowieka holistycznie, indywidualnie i podmiotowo.

Jeżeli przeżywasz trudności emocjonalne bądź relacyjne, towarzyszy Ci wysoki poziom napięcia, stresu, bądź smutku czy lęku, jesteś w trudnej sytuacji życiowej... zapraszam na spotkanie.

Wspieram też dzieci i nastolatków, którzy np. doświadczają trudności emocjonalnych, obniżonego nastroju, wysokiego napięcia i stresu, trudności w relacjach rówieśniczych, niskiego poczucia własnej wartości, niepowodzeń szkolnych, wyzwań związanych z okresem dojrzewania.
A także rodziców, którzy np. doświadczają trudności w obszarze wychowawczym, czują się zmęczeni bądź sfrustrowani rodzicielstwem, chcieliby wzmocnić swoje kompetencje wychowawcze, potrzebują wsparcia np. w sytuacji diagnozy u dziecka Zespołu Aspergera, ADHD.
Zapraszam na konsultacje psychologiczne, wsparcie psychologiczne, terapię psychologiczną i psychoedukację.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja psychologiczna
140 zł
Konsultacja dla rodziców
140 zł
Terapia psychologiczna
140 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności