Profil specjalisty

Marta  Patoka

Marta Patoka

Psycholog
(0)

Jestem psychologiem. Pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadzę konsultacje dla rodziców. Współpracuję z przedszkolami, prowadzę warsztaty psychoedukacyjne. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia w WSFiZ w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach takich jak: dom pomocy społecznej, przedszkola, szkoły, poradnia psychologiczno - pedagogiczna, ośrodkach - rehabilitacyjnym oraz pomocy psychologicznej - pomagając osobom w różnym wieku i z różnymi trudnościami rozwojowymi oraz emocjonalnymi. Obecnie skupiam się na pracy z młodzieżą oraz z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę konsultacje dla rodziców zainteresowanych rozwojem swojego dziecka, czy zaniepokojonych przejawianym przez dziecko zachowaniem. Wspieram dzieci w rozwijaniu sfery emocjonalnej i poznawczej. Swoje wsparcie kieruję do dzieci i młodzieży przejawiających: niską samoocenę, trudności w relacjach społecznych, trudności sfery emocjonalnej, zaburzenia lękowe. Pomagam w sytuacjach okołorozwodowych. W swojej pracy stosuję narzędzia i techniki nurtu CBT oraz nurtu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, dostosowując je do indywidualnych potrzeb młodego człowieka. Podstawą i priorytetem moich działań jest zbudowanie dobrej relacji, która jest fundamentem do udzielenia odpowiedniego wsparcia i dalszej pracy terapeutycznej. Stale podwyższam swoje kwalifikacje, uczestnicząc w doskonaleniu zawodowym z zakresu diagnozy i terapii.

Mińsk Mazowiecki, Kościuszki 13 lok. nr 8

O mnie

Jestem psychologiem. Pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadzę konsultacje dla rodziców. Współpracuję z przedszkolami, prowadzę warsztaty psychoedukacyjne.Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia w WSFiZ w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach takich jak: dom pomocy społecznej, przedszkola, szkoły, poradnia psychologiczno - pedagogiczna, ośrodkach - rehabilitacyjnym oraz pomocy psychologicznej - pomagając osobom w różnym wieku i z różnymi trudnościami rozwojowymi oraz emocjonalnymi.

Obecnie skupiam się na pracy z młodzieżą oraz z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę konsultacje dla rodziców zainteresowanych rozwojem swojego dziecka, czy zaniepokojonych przejawianym przez dziecko zachowaniem.
Wspieram dzieci w rozwijaniu sfery emocjonalnej i poznawczej.
Swoje wsparcie kieruję do dzieci i młodzieży przejawiających: niską samoocenę, trudności w relacjach społecznych, trudności sfery emocjonalnej, zaburzenia lękowe. Pomagam w sytuacjach okołorozwodowych.
W swojej pracy stosuję narzędzia i techniki nurtu CBT oraz nurtu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, dostosowując je do indywidualnych potrzeb młodego człowieka.

Podstawą i priorytetem moich działań jest zbudowanie dobrej relacji, która jest fundamentem do udzielenia odpowiedniego wsparcia i dalszej pracy terapeutycznej.

Stale podwyższam swoje kwalifikacje, uczestnicząc w doskonaleniu zawodowym z zakresu diagnozy i terapii.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja psychologiczna
130 zł
Terapia psychologiczna
120 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności