Profil specjalisty

Kataryzna Osak

Kataryzna Osak

Psycholog
(0)

Jestem psychologiem-terapeutą specjalizującym się w diagnozie i terapii dzieci ze spektrum autyzmu. Pracuję z nimi od 2003 roku. Jestem magistrem psychologii, posiadam jednak również przygotowanie pedagogiczne i ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Terapii Dzieci ze spektrum autyzmu oraz Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Od wielu lat prowadzę Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną ASYSTA, w której prowadzona jest diagnostyka i terapia dzieci ze spektrum autyzmu. Jako placówka oświatowa realizujemy także nieodpłatnie zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD). W swojej pracy stawiam na metody rozwojowe, bazujące na dobrej relacji i zabawie. Dziecko ma się czuć dobrze i bezpiecznie w trakcie zajęć, a wszystkie cele terapeutyczne powinny być osiągane poprzez dobrą zabawę i bazować na własnej motywacji dziecka. Moimi podopiecznymi są dzieci od 12 m.ż. do wczesnych lat szkolnych. Prowadzę: -zajęcia indywidualne dla dzieci ze spektrum autyzmu - zajęcia uspołeczniające dla dzieci - zajęcia w diadach - zajęcia dla rodzeństwa - konsultacje indywidualne dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu -szkolenia i warsztaty grupowe dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu W zakresie usług Poradni są także: - zajęcia z logopedą dla dzieci ze spektrum autyzmu - integracja sensoryczna Zapraszam do mojej Poradni na warszawskich Bielanach www.asysta.org

Warszawa, Romaszewskiego 6/U3

O mnie

Jestem psychologiem-terapeutą specjalizującym się w diagnozie i terapii dzieci ze spektrum autyzmu.
Pracuję z nimi od 2003 roku.

Jestem magistrem psychologii, posiadam jednak również przygotowanie pedagogiczne i ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Terapii Dzieci ze spektrum autyzmu oraz Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Od wielu lat prowadzę Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną ASYSTA, w której prowadzona jest diagnostyka i terapia dzieci ze spektrum autyzmu.
Jako placówka oświatowa realizujemy także nieodpłatnie zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD).

W swojej pracy stawiam na metody rozwojowe, bazujące na dobrej relacji i zabawie. Dziecko ma się czuć dobrze i bezpiecznie w trakcie zajęć, a wszystkie cele terapeutyczne powinny być osiągane poprzez dobrą zabawę i bazować na własnej motywacji dziecka.

Moimi podopiecznymi są dzieci od 12 m.ż. do wczesnych lat szkolnych.

Prowadzę:
-zajęcia indywidualne dla dzieci ze spektrum autyzmu
- zajęcia uspołeczniające dla dzieci
- zajęcia w diadach
- zajęcia dla rodzeństwa
- konsultacje indywidualne dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu
-szkolenia i warsztaty grupowe dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu

W zakresie usług Poradni są także:
- zajęcia z logopedą dla dzieci ze spektrum autyzmu
- integracja sensoryczna

Zapraszam do mojej Poradni na warszawskich Bielanach

www.asysta.org

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dziecka
160 zł
Konsultacja dla rodzica
160 zł
Terapia dziecka psycholog/pedagog/logopeda
140 zł
Zajęcia grupowe uspołeczniające
220 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności