Profil specjalisty

Katarzyna Serwin

Katarzyna Serwin

Psycholog
(0)

Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia, także Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne) oraz Terapii dzieci i młodzieży w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych na doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne. W sieci działam jako psycholog_kejt (można mnie znaleźć na tik toku i instagramie). Świadczę usługi mobilne na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój i okolice Współpracuję z młodzieżą od 12 roku życia.

Jastrzębie-Zdrój, Piłsudskiego

O mnie

Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku psychologia, także Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi WZ w Wodzisławiu Śląskim (przygotowanie pedagogiczne) oraz Terapii dzieci i młodzieży w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.
Autorka pomocy psychologiczno-edukacyjnych opartych na doświadczeniu. Na co dzień pracuje w szpitalu udzielając wsparcia pacjentom, a także w szkołach prowadząc zajęcia rewalidacyjne.
W sieci działam jako psycholog_kejt (można mnie znaleźć na tik toku i instagramie).

Świadczę usługi mobilne na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój i okolice

Współpracuję z młodzieżą od 12 roku życia.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
konsultacja mobilna na terenie Jastrzębia-Zdroju
150 zł
konsultacja mobilna do 15 km od Jastrzębia
200 zł
konsultacja WEEKENDOWA tylko soboty na terenie Jastrzębia
300 zł
konsultacja WEEKENDOWA tylko soboty do 15km od Jastrzębia
400 zł
konsultacja on-line
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności