Profil specjalisty

Klaudia Stankiewicz

Klaudia Stankiewicz

Psycholog
(0)

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego oraz specjalistą z zakresu seksuologii (ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu). Dodatkowo zrealizowałam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, posiadam także certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Ukończyłam również kurs z przygotowania pedagogicznego, a obecnie realizuję Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w WTTS w Poznaniu. Doświadczenia zawodowe zdobywałam w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, a także pracując jako psycholog szkolny w ponadpodstawowej szkole integracyjnej. Odbyłam również staż praktyczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Biorę udział w różnorodnych projektach, prowadząc w ich ramach np. warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Prowadzę stronę internetową oraz stronę w serwisie Facebook o nazwie „Psychologia Małego Człowieka”, gdzie dzielę się informacjami na ten temat psychologii rozwojowej i edukacji, a także przekazuję praktyczne wskazówki dotyczące budowania relacji z małym człowiekiem. W Centrum Sensum zajmuje się: - terapią dzieci i młodzieży - konsultacjami wychowawczymi dla rodziców - interwencją kryzysową dzieci i młodzieży - konsultacjami seksuologicznymi - psychoedukacją z zakresu seksualności

Wrocław, Marcelego Bacciarellego 30/10

O mnie

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego oraz specjalistą z zakresu seksuologii (ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu).
Dodatkowo zrealizowałam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, posiadam także certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Ukończyłam również kurs z przygotowania pedagogicznego, a obecnie realizuję Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w WTTS w Poznaniu.
Doświadczenia zawodowe zdobywałam w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, a także pracując jako psycholog szkolny w ponadpodstawowej szkole integracyjnej. Odbyłam również staż praktyczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.
Biorę udział w różnorodnych projektach, prowadząc w ich ramach np. warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Prowadzę stronę internetową oraz stronę w serwisie Facebook o nazwie „Psychologia Małego Człowieka”, gdzie dzielę się informacjami na ten temat psychologii rozwojowej i edukacji, a także przekazuję praktyczne wskazówki dotyczące budowania relacji z małym człowiekiem.
W Centrum Sensum zajmuje się:
- terapią dzieci i młodzieży
- konsultacjami wychowawczymi dla rodziców
- interwencją kryzysową dzieci i młodzieży
- konsultacjami seksuologicznymi
- psychoedukacją z zakresu seksualności

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dziecka (pierwsza wizyta)
200 zł
Terapia dzieci i młodzieży
180 zł
Konsultacja seksuologiczna
190 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności