Profil specjalisty

Klaudia Stankiewicz

Klaudia Stankiewicz

Psycholog
(0)

Nazywam się Klaudia Stankiewicz, jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, a także roczne Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS we Wrocławiu. Posiadam także certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, w Ośrodku Pomocy dla Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w ponadpostawowej szkole integracyjnej oraz w Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum". Biorę udział w projektach, prowadząc warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się w różnych obszarach psychologii, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Prowadzę także stronę internetową oraz stronę w serwisie Facebook o nazwie „Psychologia Małego Człowieka”, gdzie dzielę się informacjami na ten temat psychologii rozwojowej, edukuję i przekazuję praktyczne wskazówki dotyczące budowania relacji z małym człowiekiem. W Centrum Sensum zajmuje się: - terapią dzieci i młodzieży - konsultacjami wychowawczymi dla rodziców - diagnozą psychologiczną dzieci - interwencją kryzysową dzieci i młodzieży - prowadzeniem Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)

Wrocław, Marcelego Bacciarellego 30/10

O mnie

Nazywam się Klaudia Stankiewicz, jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, a także roczne Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS we Wrocławiu. Posiadam także certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, w Ośrodku Pomocy dla Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w ponadpostawowej szkole integracyjnej oraz w Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum".
Biorę udział w projektach, prowadząc warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się w różnych obszarach psychologii, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.
Prowadzę także stronę internetową oraz stronę w serwisie Facebook o nazwie „Psychologia Małego Człowieka”, gdzie dzielę się informacjami na ten temat psychologii rozwojowej, edukuję i przekazuję praktyczne wskazówki dotyczące budowania relacji z małym człowiekiem.

W Centrum Sensum zajmuje się:
- terapią dzieci i młodzieży
- konsultacjami wychowawczymi dla rodziców
- diagnozą psychologiczną dzieci
- interwencją kryzysową dzieci i młodzieży
- prowadzeniem Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dziecka (pierwsza wizyta)
200 zł
Terapia dzieci i młodzieży
180 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności