Profil specjalisty

Sylwia Michałowska

Sylwia Michałowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(0)

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności klinicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego. W 2022 roku na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie uzyskała tytuł doktora nauk o zdrowiu z wyróżnieniem summa cum laude. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Dialektycznej Terapii Behawioralnej (DBT). Całościowe szkolenie w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej realizowała w latach 2019-2023. Obecnie w trakcie zaawansowanego szkolenia w nurcie dialektycznej terapii behawioralnej DBT COMPREHENSIVE Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w Specjalistyczno- Opiekuńczych Placówkach Wsparcia Dziennego, w Szkole Podstawowej, Ośrodku Adopcyjnym oraz w prywatnych placówkach psychoterapeutycznych. W latach 2017-2021 pełniła funkcję biegłego psychologa w Sądzie Metropolitalnym w Szczecinie. W 2017 roku prowadziła cykl szkoleń w ogólnopolskim projekcie wspierającym szkoły i placówki oświatowe w zakresie interwencji kryzysowej. W latach 2017-2019 współpracowała z Fundacją „W związku z Rakiem” świadcząc wsparcie psychologiczne na rzecz podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin a także prowadząc działania psychoedukacyjne. Odbyła również staż kliniczny na oddziale całodobowym w Klinice Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (listopad 2021- marzec 2022) Od 2018 roku zatrudniona w Katedrze Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki Uniwersytetu Szczecińskiego jako pracownik naukowo- dydaktyczny. Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych a także grupowy trening umiejętności DBT dla młodzieży. Pracuje pod regularną superwizją.

Szczecin, Pocztowa 25/4

O mnie

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności klinicznej oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego. W 2022 roku na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie uzyskała tytuł doktora nauk o zdrowiu z wyróżnieniem summa cum laude.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Dialektycznej Terapii Behawioralnej (DBT).

Całościowe szkolenie w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej realizowała w latach 2019-2023. Obecnie w trakcie zaawansowanego szkolenia w nurcie dialektycznej terapii behawioralnej DBT COMPREHENSIVE

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog w Specjalistyczno- Opiekuńczych Placówkach Wsparcia Dziennego, w Szkole Podstawowej, Ośrodku Adopcyjnym oraz w prywatnych placówkach psychoterapeutycznych. W latach 2017-2021 pełniła funkcję biegłego psychologa w Sądzie Metropolitalnym w Szczecinie. W 2017 roku prowadziła cykl szkoleń w ogólnopolskim projekcie wspierającym szkoły i placówki oświatowe w zakresie interwencji kryzysowej. W latach 2017-2019 współpracowała z Fundacją „W związku z Rakiem” świadcząc wsparcie psychologiczne na rzecz podopiecznych Fundacji oraz ich rodzin a także prowadząc działania psychoedukacyjne. Odbyła również staż kliniczny na oddziale całodobowym w Klinice Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (listopad 2021- marzec 2022)

Od 2018 roku zatrudniona w Katedrze Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki Uniwersytetu Szczecińskiego jako pracownik naukowo- dydaktyczny.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych a także grupowy trening umiejętności DBT dla młodzieży.

Pracuje pod regularną superwizją.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Psychoterapia dzieci i młodzieży
200 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności