Profil specjalisty

Marta Jakubowska-Dudek

Marta Jakubowska-Dudek

Psycholog, Psychoterapeuta
(0)

Pracując ze mną dzieci i młodzież otrzymują profesjonalną pomoc psychologiczną a rodzice uspokajające wsparcie. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii w specjalności neuropsychologia i psychologia kliniczna dziesięć lat temu. Od tamtej pory stale się dokształcam i superwizuję swoją pracę, aby udzielać pomocy zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem także psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, wykładowcą akademickim, trenerem TUS i Neuroflow. Specjalizuję się w diagnozie i terapii.

Wołomin, Świętej Rity 2

O mnie

Pracując ze mną dzieci i młodzież otrzymują profesjonalną pomoc psychologiczną a rodzice uspokajające wsparcie.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii w specjalności neuropsychologia i psychologia kliniczna dziesięć lat temu. Od tamtej pory stale się dokształcam i superwizuję swoją pracę, aby udzielać pomocy zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem także psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, wykładowcą akademickim, trenerem TUS i Neuroflow.
Specjalizuję się w diagnozie i terapii.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności