Profil specjalisty

Marzena Przekwas-Siemiątkowska

Marzena Przekwas-Siemiątkowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(0)

Obecnie rozpoczęłam 4 letnie szkolenie psychoterapii psychoanalitycznej. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii dziecka, studia magisterskie z psychologii, specjalność: neuropsychologia oraz psychologii konfliktu i przemocy. Ukończyłam również pedagogikę szkolną, z terapią pedagogiczną oraz warsztat współpracy z rodziną.. Ukończyłam pedagogikę, specjalność: resocjalizacja. Ukończyłam również Szkołę Policealną Medyczno-Społeczną w Inowrocławiu, Certyfikatem UE, jako Asystent Osoby Niepełnosprawnej. Obecnie pracuję online. Moje doświadczenie zawodowe, to 12 lat w pracy z dziećmi. Pracowałam w szkole podstawowej jako pedagog szkolny, w przedszkolu jako pedagog i psycholog oraz pracowałam w stowarzyszeniu jako koordynator pomocy również w pracy z dziećmi. * W czym pomogę Tobie: – zaburzenia odżywiania, – dolegliwości psychosomatyczne – lęk, napady paniki – kryzys, konflikt w rodzinie, – depresja, – trauma, – trudności w relacjach codziennych. * W czym pomogę Twojemu dziecku: – autyzm, – depresja u dzieci, – trudności emocjonalne u dzieci, – trudności w relacjach z rówieśnikami, - zaburzenia odżywiania u nastolatków, - samouszkodzenia.

online, online

O mnie

Obecnie rozpoczęłam 4 letnie szkolenie psychoterapii psychoanalitycznej. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii dziecka, studia magisterskie z psychologii, specjalność: neuropsychologia oraz psychologii konfliktu i przemocy. Ukończyłam również pedagogikę szkolną, z terapią pedagogiczną oraz warsztat współpracy z rodziną.. Ukończyłam pedagogikę, specjalność: resocjalizacja. Ukończyłam również Szkołę Policealną Medyczno-Społeczną w Inowrocławiu, Certyfikatem UE, jako Asystent Osoby Niepełnosprawnej.

Obecnie pracuję online. Moje doświadczenie zawodowe, to 12 lat w pracy z dziećmi. Pracowałam w szkole podstawowej jako pedagog szkolny, w przedszkolu jako pedagog i psycholog oraz pracowałam w stowarzyszeniu jako koordynator pomocy również w pracy z dziećmi.
* W czym pomogę Tobie:
– zaburzenia odżywiania,
– dolegliwości psychosomatyczne
– lęk, napady paniki
– kryzys, konflikt w rodzinie,
– depresja,
– trauma,
– trudności w relacjach codziennych.

* W czym pomogę Twojemu dziecku:
– autyzm,
– depresja u dzieci,
– trudności emocjonalne u dzieci,
– trudności w relacjach z rówieśnikami,
- zaburzenia odżywiania u nastolatków,
- samouszkodzenia.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
konsultacja psychologiczna
120 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności