Lista specjalistów

Widoczne 14 specjalistów z 14 wyników

Agnieszka Kłysz

Agnieszka Kłysz

Dietetyk, Psychodietetyk

Rozwijam się zawodow w stronę zaburzeń odżywiania, robię liczne kursy w tym roczne Studium Zaburzeń Odżywiania realizowanym przez Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu. Pozwoliło mi to zdobyć szeroką wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

(0)
Świebodzin, Glińsk 67
Marcelina Paprocka

Marcelina Paprocka

Dietetyk, Psychodietetyk

Nazywam się Marcelina Paprocka. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Zawód, który wykonuję to połączenie pasji, sympatii do ludzi oraz dobrego, świadomego żywienia jako warunku dobrego życia i zdrowia. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dietetycznych, pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową. Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. Każdy ma swój własny powód i cel, dla którego podejmuje zmiany. Staram się zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby swoich pacjentów. Moi podopieczni dostają zindywidualizowane jadłospisy oraz zalecenia, dzięki którym uczą się, jak racjonalnie się odżywiać. Podkreślam również, że zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny i długoterminowy. W swojej pracy obalam postrzeganie diety jako masy nakazów i zakazów oraz zero-jedynkowego podejścia do sposobu żywienia. Moją misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany ich stanu zdrowia oraz samopoczucia. Pacjentów przyjmuję w 3 lokalizacjach: 1) Al. KEN 36, lok. U-133 02-797 Warszawa 2) ul. Grzybowska 61, 00-844 Warszawa 3) ul. Miła 3, 05-200 Wołomin

(0)
Warszawa, Al. KEN 36, lok. U-133
Katarzyna Andrzejczuk

Nazywam się Kasia Andrzejczuk Jestem dyplomowaną dietetyczką, diet coachem, edukatorką żywieniową i wykładowcą akademickim. Jestem również mamą Tosi i Ali i żoną Łukasza. Ukończyłam zarówno Akademię Medyczną w Warszawie (dziś WUM), a także SGGW w Warszawie. Moje działania skupiają się głównie wokół żywienia dzieci. Od 2006 roku pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych i dietoterapii. Mogę być dla Ciebie wsparciem w budowaniu skutecznej strategii żywieniowej dla Twoich dzieci i sprawię, że czas waszych wspólnych posiłków stanie się przyjemnością. Dbam o dobre bilansowanie posiłków dzieci. Wspieram rodziców dzieci niejedzących, jak i tych, które mają nadmierną masę ciała Jeśli i Ty też potrzebujesz zmiany i wsparcia możesz liczyć na moją pomoc. więcej www.kasiaandrzejczuk.pl

(0)
Warszawa, Hennela 10/u10
Aleksandra Ziemska
(0)
Toruń, Szosa Lubicka 168L
Urszula Banaszek

Urszula Banaszek

Dietetyk, Psychodietetyk

Jestem mgr dietetyki o specjalnościach: psychodietetyk i dietetyk kliniczny. Współpracuję z młodzieżą 12+ oraz osobami dorosłymi. Pracuję z osobami zaburzoną relacją z jedzeniem i swoim ciałem. Pomagam przejść przez proces zmiany nawyków żywieniowych osobom zdrowym, osobom z zaburzeniami odżywiania oraz wymagającym wprowadzenia zmiany diety ze względu na chorobę. Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Prowadzę również konsultacje online. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

(0)
Wrocław, Świeradowska 9
Joanna Wyka

Joanna Wyka

Dietetyk

Jestem absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku dietetyka. Dzięki zajęciom praktycznym w szpitalach i klinikach oraz praktykom w prywatnych gabinetach dietetycznych nauczyłam się pracy z ludźmi z różnymi problemami zdrowotnymi. Swoją wiedzę systematycznie poszerzam na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach. Dietetyka to mój zawód, a także pasja. Uważam, że najważniejsze w pracy dietetyka jest holistyczne podejście do pacjenta, stawiam na wspólne ustalenie głównego celu żywieniowego oraz sposobu jego realizacji. Chcę, aby korzystanie z moich planów żywieniowych sprawiało przyjemność, dlatego szczegółowo pytam o preferencje żywieniowe, tryb życia oraz zdolności kulinarne, co sprawia, że każdy jadłospis jest dosłownie szyty na miarę.

(0)
Wrocław, Ziemowita 1/9
Małgorzata  Lififene

Cześć. Jestem dietetykiem klinicznym z doświadczeniem we wspomaganiu dietą chorób przewlekłych, psychicznych, autyzmu. Specjalizuje się w diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej. Pokieruję diagnostyką mojego pacjenta, zinterpretuje wyniki badań i wskażę najodpowiedniejszą dietę dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Zapraszam na konsultacje.

(0)
Świebodzin , Online
Nicole Vogt

Nicole Vogt

Dietetyk

Jestem absolwentką dietetyki na Wydziale Lekarskim I, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uczestniczę w wielu konferencjach oraz szkoleniach z zakresu żywności oraz żywienia klinicznego. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam na oddziałach poznańskich szpitali oraz w poradniach lekarskich. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej dorosłych oraz dzieci. Na wizytę zapraszam dzieci w wieku 3+.

(0)
Poznań, Katowicka 29/102
Natalia Kukucka

Jestem dietetykiem klinicznym. Współpracuję z dziećmi 12+ oraz z dorosłymi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W social mediach można mnie znaleźć pod nazwą: dieta_z_pomyslem ;) ---------- Dla kogo jestem?------------- - dla osób, które chcą nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych, - dla osób, które chcą zredukować, bądź zwiększyć masę swojego ciała, - dla osób z zaburzeniami hormonalnymi (cukrzyca typu 2, insulinooporność, choroby tarczycy, PCOS), - dla osób na dietach roślinnych lub chcących ograniczyć produkty odzwierzęce w diecie, - dla osób na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej, - dla osób, które cierpią na inne schorzenia/ problemy i wcześniej się ze mną skontaktowały. --------- Z kim nie współpracuje? --------- - z osobami bariatrycznymi, - z osobami onkologicznymi, - z wyczynowymi sportowcami, - z osobami z mocno zaburzoną pracą narządów wewnętrznych, - z osobami na diecie ketogenicznej i innych radykalnych odmianach diet,

(0)
Online, Praca online
Martyna Zwierzak-Powroźnik

Jestem dietetykiem dziecięcym i chętnie pomogę Twojemu dziecku nauczyć się jak dobrze jeść, zgubić zbędne kilogramy lub rozszerzyć listę lubianych produktów i posiłków :)

(0)
Chorzów, Truchana 2
Weronika Gęgotek

Weronika Gęgotek

Dietetyk, Psychodietetyk

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, który pasjonuje się holistycznym podejściem do zdrowia. Szczególnie interesuje mnie związek między psychiką a ciałem i ich wzajemne powiązanie. Pomagam w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży, które mają problemy z nadwagą, otyłością bądź niedowagą a także przy rozszerzaniu diety niemowląt. Wykorzystuję różne narzędzia, aby pomóc swoim pacjentom m.in. praca z dzienniczkiem żywieniowym czy elastyczne plany żywieniowe, które składają się ze wskazówek do samodzielnego komponowania posiłków. Jestem specjalistą leczenia zaburzeń odżywiania. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie www.hbhmdietetyka.com

(0)
Gliwice, Czajki 5A/4
Natalia Dobrowolska

Natalia Dobrowolska

Psychodietetyk

moim gabinecie dietetycznym klient otrzyma kompleksowe wsparcie – zarówno od strony dietetycznej jak i częściowo psychologicznej (psychodietetycznej). Zajmuję się całym procesem rozwiązania problemu- od znalezienia przyczyn, aby następnie móc zająć się codziennymi nawykami i zachowaniami żywieniowymi. Jestem absolwentką kierunku Dietetyka, moduł: Doradztwo i konsultacje dietetyczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (2017-2020) uzyskując tytuł licencjat z wynikiem bardzo dobrym. Tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym uzyskałam na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na specjalności: Dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka (2020-2022). Podejście psychologiczne wykorzystywane w pracy psychodietetyka uwzgledniające mocne strony podopiecznych, ich wewnętrzną motywację sprawia, że osiągnięte efekty są długotrwałe, a satysfakcja z włożonej pracy- ogromna.

(0)
Konin , 11 Listopada 37
Małgorzata Talaga-Duma

Jestem Psychodietetykiem, Terapeutą Karmienia. Specjalizuje się w żywieniu dzieci z wybiórczością pokarmową, ARFID, neofobią żywieniową oraz w pracy z dziećmi, młodzieżą z nadwagą i otyłością. Wspieram rodziny w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, psychologii jedzenia, w tym. radzenia sobie z pokusami, emocjonalnym jedzeniem. Prowadzę konsultację indywidualne oraz rodzinne. Możliwa forma spotkań to konsultacje ON LINE, konsultacje stacjonarne -Siechnice, Wrocław i wizyty domowe. Współpracuje z przedszkolami, złobkami w zakresie analizy jadłospisów żywieniowych, pracy z rodzicami w zakresie żywienia dzieci, szczególnie z trudnościami w jedzeniu. W ramach prowadzonych warsztatów kulinarno-terapeutycznych uczę dzieci poznawania nowych smaków. Zapraszam serdecznie !

(0)
WROCŁAW, GRANICZNA5/10
Ewa Tylec

Ewa Tylec

Psychodietetyk

Od lat pomagam pacjentom z zaburzeniami odżywiania odzyskać radość z życia i pozbyć się ograniczeń i lęków związanych z jedzeniem. Trafiają do mnie pacjenci z bulimią, anoreksją i kompulsywnym objadaniem się. Wspieram osoby z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, które uniemożliwiają osiągnięcie celów i/lub utrzymanie zdrowia, w procesie zmiany. Pomagam rodzicom dzieci z neofobią żywieniową oraz wybiórczością żywieniową. Do mojego gabinetu trafiają "niejadki", "wybiórczaki", czy dzieci z problemem nadmiernej masy ciała. Pracuję nad przyczyną, tak aby trwale rozwiązać problematyczne zachowania, a nie tylko zamaskować problem. Próżno szukać u mnie listy zaleceń czy sztywnej rozpiski żywieniowej - edukuję, przekazuję praktyczne umiejętności, uczę radzić sobie z trudnościami w realiach codziennego życia. Wspólnie z pacjentem tworzę plan działania oraz uzbrajam w narzędzia i strategie niezbędne do jego realizacji. Prowadzę konsultacje psychodietetyczne oraz dietetyczne stacjonarnie w Częstochowie oraz online w całej Polsce.

(0)
Częstochowa, Dobrzyńska 142H
1

Dietetyk, Psychodietetyk

Dietetyk dostosowuje do pacjenta dietę, bierze pod uwagę preferencje i doświadczenia osoby (co pacjent lubi, a czego nie, z czym kojarzy się jedzenie, przekonania, rytm dnia). Psychodietetyk to osoba, która z wykształcenia jest dietetykiem, psychologiem, psychoterapeutą, pedagogiem, lekarzem lub innym specjalistą, a dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z psychodietetyki. W toku studiów nabyła dodatkową wiedzę psychologiczną, aby specjalizować się w pracy z pacjentami, u których zaburzenia odżywiania mają podłoże psychologiczne - jedzenie kompulsywne, napady objadania się, anoreksja, bulimia, itp.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności