Profil specjalisty

Urszula Banaszek

Urszula Banaszek

Dietetyk, Psychodietetyk
(0)

Jestem mgr dietetyki o specjalnościach: psychodietetyk i dietetyk kliniczny. Współpracuję z młodzieżą 12+ oraz osobami dorosłymi. Pracuję z osobami zaburzoną relacją z jedzeniem i swoim ciałem. Pomagam przejść przez proces zmiany nawyków żywieniowych osobom zdrowym, osobom z zaburzeniami odżywiania oraz wymagającym wprowadzenia zmiany diety ze względu na chorobę. Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Prowadzę również konsultacje online. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wrocław, Świeradowska 9

O mnie

Jestem mgr dietetyki o specjalnościach: psychodietetyk i dietetyk kliniczny. Współpracuję z młodzieżą 12+ oraz osobami dorosłymi. Pracuję z osobami zaburzoną relacją z jedzeniem i swoim ciałem. Pomagam przejść przez proces zmiany nawyków żywieniowych osobom zdrowym, osobom z zaburzeniami odżywiania oraz wymagającym wprowadzenia zmiany diety ze względu na chorobę.

Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą.

Prowadzę również konsultacje online.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dietetyczna, pierwsza wizyta (60-90 minut)
200 zł
Konsultacja dietetyczna, kolejna wizyta (30- minut)
150 zł
Jadłospis 7 dni
200 zł
Jadłospis 14 dni
350 zł
Dietoterapia 7dni
250 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności