Profil specjalisty

Urszula Banaszek

Urszula Banaszek

Dietetyk
(0)

Jestem dietetykiem klinicznym. Współpracuję z młodzieżą 12+ oraz osobami dorosłymi. Układam jadłospisy tradycyjne oraz roślinne. Pomagam przejść przez proces zmiany diety w przypadku alergii, nietolerancji, celiakia, cukrzycy i innych. Pracuję również psychodietetycznie z osobami z zaburzeniami odżywiania oraz trudnościami z niekontrolowanym jedzeniem. Pracuję nad przywróceniem dobrych relacji z ciałem oraz jedzeniem. Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Prowadzę również konsultacje online. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wrocław, Świeradowska 9

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym. Współpracuję z młodzieżą 12+ oraz osobami dorosłymi. Układam jadłospisy tradycyjne oraz roślinne. Pomagam przejść przez proces zmiany diety w przypadku alergii, nietolerancji, celiakia, cukrzycy i innych.

Pracuję również psychodietetycznie z osobami z zaburzeniami odżywiania oraz trudnościami z niekontrolowanym jedzeniem. Pracuję nad przywróceniem dobrych relacji z ciałem oraz jedzeniem. Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą.

Prowadzę również konsultacje online.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dietetyczna, pierwsza wizyta (60-90 minut)
200 zł
Konsultacja dietetyczna, kolejna wizyta (30- minut)
150 zł
Jadłospis 7 dni
200 zł
Jadłospis 14 dni
350 zł
Dietoterapia 7dni
250 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności