Profil specjalisty

Marcelina Paprocka

Marcelina Paprocka

Dietetyk, Psychodietetyk
(0)

Nazywam się Marcelina Paprocka. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Zawód, który wykonuję to połączenie pasji, sympatii do ludzi oraz dobrego, świadomego żywienia jako warunku dobrego życia i zdrowia. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dietetycznych, pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową. Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. Każdy ma swój własny powód i cel, dla którego podejmuje zmiany. Staram się zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby swoich pacjentów. Moi podopieczni dostają zindywidualizowane jadłospisy oraz zalecenia, dzięki którym uczą się, jak racjonalnie się odżywiać. Podkreślam również, że zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny i długoterminowy. W swojej pracy obalam postrzeganie diety jako masy nakazów i zakazów oraz zero-jedynkowego podejścia do sposobu żywienia. Moją misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany ich stanu zdrowia oraz samopoczucia. Pacjentów przyjmuję w 3 lokalizacjach: 1) Al. KEN 36, lok. U-133 02-797 Warszawa 2) ul. Grzybowska 61, 00-844 Warszawa 3) ul. Miła 3, 05-200 Wołomin

Warszawa, Al. KEN 36, lok. U-133

O mnie

Nazywam się Marcelina Paprocka. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Zawód, który wykonuję to połączenie pasji, sympatii do ludzi oraz dobrego, świadomego żywienia jako warunku dobrego życia i zdrowia.
Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dietetycznych, pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową. Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. Każdy ma swój własny powód i cel, dla którego podejmuje zmiany. Staram się zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby swoich pacjentów.

Moi podopieczni dostają zindywidualizowane jadłospisy oraz zalecenia, dzięki którym uczą się, jak racjonalnie się odżywiać. Podkreślam również, że zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny i długoterminowy. W swojej pracy obalam postrzeganie diety jako masy nakazów i zakazów oraz zero-jedynkowego podejścia do sposobu żywienia.

Moją misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany ich stanu zdrowia oraz samopoczucia.

Pacjentów przyjmuję w 3 lokalizacjach:
1) Al. KEN 36, lok. U-133 02-797 Warszawa
2) ul. Grzybowska 61, 00-844 Warszawa
3) ul. Miła 3, 05-200 Wołomin

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dietetyczna
160 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności