Profil specjalisty

Natalia Dobrowolska

Natalia Dobrowolska

Psychodietetyk
(0)

moim gabinecie dietetycznym klient otrzyma kompleksowe wsparcie – zarówno od strony dietetycznej jak i częściowo psychologicznej (psychodietetycznej). Zajmuję się całym procesem rozwiązania problemu- od znalezienia przyczyn, aby następnie móc zająć się codziennymi nawykami i zachowaniami żywieniowymi. Jestem absolwentką kierunku Dietetyka, moduł: Doradztwo i konsultacje dietetyczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (2017-2020) uzyskując tytuł licencjat z wynikiem bardzo dobrym. Tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym uzyskałam na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na specjalności: Dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka (2020-2022). Podejście psychologiczne wykorzystywane w pracy psychodietetyka uwzgledniające mocne strony podopiecznych, ich wewnętrzną motywację sprawia, że osiągnięte efekty są długotrwałe, a satysfakcja z włożonej pracy- ogromna.

Konin , 11 Listopada 37

O mnie

moim gabinecie dietetycznym klient otrzyma kompleksowe wsparcie – zarówno od strony dietetycznej jak i częściowo psychologicznej (psychodietetycznej).

Zajmuję się całym procesem rozwiązania problemu- od znalezienia przyczyn, aby następnie móc zająć się codziennymi nawykami i zachowaniami żywieniowymi.

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka, moduł: Doradztwo i konsultacje dietetyczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (2017-2020) uzyskując tytuł licencjat z wynikiem bardzo dobrym. Tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym uzyskałam na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na specjalności: Dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka (2020-2022).

Podejście psychologiczne wykorzystywane w pracy psychodietetyka uwzgledniające mocne strony podopiecznych, ich wewnętrzną motywację sprawia, że osiągnięte efekty są długotrwałe, a satysfakcja z włożonej pracy- ogromna.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
konsultacja
100 zł
jadłospis 7 dniowy
110 zł
jadłospis 14dniowy
180 zł
plan żywieniowy uproszczony
70 zł
analiza masy i składu ciała
40 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności