Profil specjalisty

Katarzyna Andrzejczuk

Katarzyna Andrzejczuk

Dietetyk
(0)

Nazywam się Kasia Andrzejczuk Jestem dyplomowaną dietetyczką, diet coachem, edukatorką żywieniową i wykładowcą akademickim. Jestem również mamą Tosi i Ali i żoną Łukasza. Ukończyłam zarówno Akademię Medyczną w Warszawie (dziś WUM), a także SGGW w Warszawie. Moje działania skupiają się głównie wokół żywienia dzieci. Od 2006 roku pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych i dietoterapii. Mogę być dla Ciebie wsparciem w budowaniu skutecznej strategii żywieniowej dla Twoich dzieci i sprawię, że czas waszych wspólnych posiłków stanie się przyjemnością. Dbam o dobre bilansowanie posiłków dzieci. Wspieram rodziców dzieci niejedzących, jak i tych, które mają nadmierną masę ciała Jeśli i Ty też potrzebujesz zmiany i wsparcia możesz liczyć na moją pomoc. więcej www.kasiaandrzejczuk.pl

Warszawa, Hennela 10/u10

O mnie

Nazywam się Kasia Andrzejczuk
Jestem dyplomowaną dietetyczką, diet coachem, edukatorką żywieniową i wykładowcą akademickim. Jestem również mamą Tosi i Ali i żoną Łukasza. Ukończyłam zarówno Akademię Medyczną w Warszawie (dziś WUM), a także SGGW w Warszawie.
Moje działania skupiają się głównie wokół żywienia dzieci. Od 2006 roku pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych i dietoterapii.

Mogę być dla Ciebie wsparciem w budowaniu skutecznej strategii żywieniowej dla Twoich dzieci i sprawię, że czas waszych wspólnych posiłków stanie się przyjemnością.
Dbam o dobre bilansowanie posiłków dzieci.
Wspieram rodziców dzieci niejedzących, jak i tych, które mają nadmierną masę ciała


Jeśli i Ty też potrzebujesz zmiany i wsparcia możesz liczyć na moją pomoc.
więcej
www.kasiaandrzejczuk.pl

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja dietetyczna
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności