Lista specjalistów

Widoczne 20 specjalistów z 92 wyników

Natalia Nowak

Natalia Nowak

Neurologopeda

Centrum Terapeutyczne OGI powstało z myślą o małych i dużych wojownikach, którzy codziennie pokonują mnóstwo trudności. Chcemy towarzyszyć im w drodze ku lepszej przyszłości i wspierać w realizacji marzeń.

(0)
Brodnica, Żwirki i Wigury 2
Marta Bohdanowicz

Marta Bohdanowicz

Neurologopeda

Posiadam spore doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi (także niepełnosprawnymi), jak i z pacjentami dorosłymi. Pracuję z dziećmi z autyzmem, z zespołami genetycznymi, dziećmi niemówiącymi.

(0)
Morąg , Mickiewicza 44 A
Karina Zaremba

Karina Zaremba

Neurologopeda
(0)
Wałcz, Gen. Władysława Andersa 9
Marcelina Czekurłan

Marcelina Czekurłan

Neurologopeda
(0)
Szprotawa, Konopnickiej 22
Małgorzata Hamera

Małgorzata Hamera

Logopeda

Z wykształcenia jestem logopedą z Certyfikatem PZL oraz oligofrenopedagogiem. Prowadzę zajęcia dla dzieci w różnym wieku, a także dla dorosłych po udarach (afazja).

(0)
Błonie, RADZIKÓW
Ewa Makowska-Kargul

Ewa Makowska-Kargul

Neurologopeda
(0)
Lębork, Lęborski, POMORSKIE, Gdanska
Małgorzata Chimkowska

Małgorzata Chimkowska

Neurologopeda, Logopeda
(0)
Pułtusk , Świętojańska 8
Magdalena Silska

Magdalena Silska

Logopeda

Dzień dobry. Jestem logopedą pracującym w szkole podstawowej, nauczycielem współorganizującym dla dziecka z autyzmem w klasie IV oraz w przedszkolu, pedagogiem i robię specjalizację z wwr

(0)
Koło, Ochle 32
Malgorzata Miazga-Kolano

Malgorzata Miazga-Kolano

Neurologopeda, Logopeda

Jestem logopedą, terapeuta dzieci z autyzmem, providerem Neuroflow ( diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.( APD))

(0)
Zamosc, Męczenników Rotundy
Małgorzata Angielska

Małgorzata Angielska

Logopeda, Neurologopeda

Centrum Diagnozy i Terapii "LOGO MANG" Małgorzata Angielska to miejsce na mapie Kielc i województwa świętokrzyskiego, w którym przez zespół terapeutów są prowadzone następujące działania: * Terapia logopedyczna i neurologopedyczna * Terapia Dzieci i Dorosłych * Rehabilitacja i emisja głosu * Ortodoncja Funkcjonalna MFS * Terapia miofunkcjonalna * Stymulacja traktu ustno-twarzowego * Logopedia medialna i artystyczna * Elektrostymulacja - ENMOT * Taping w (neuro)logopedii

(0)
Kielce, Sienkiewicza 76 lok. 327
Joanna Kamuda-Lewtak

Joanna Kamuda-Lewtak

Logopeda, Neurologopeda
(0)
Warszawa, Siennicka 42/27
Ilona Szczecińska

Ilona Szczecińska

Logopeda

Jestem pedagogiem i logopedą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się diagnozowaniem i korygowaniem zaburzeń mowy. Prowadzę również terapię pedagogiczną w zakresie nauki czytania i pisania. Dodatkowo jestem certyfikowanym terapeutą ręki, terapeutą integracji sensorycznej i terapeutą miofunkcjonalnym. Wykonuje diagnozy z zakresu przetwarzania sluchowego: Neuroflow i Johansena.

(0)
Koło , Toruńska 82
Kamilla Maj

Kamilla Maj

Logopeda

Praca z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi jest moją pasją.

(0)
Poznan, Nałkowska 3a
Małgorzata Pysiewicz

Małgorzata Pysiewicz

Neurologopeda

Prowadzę w Szczecinie Centrum Rozwoju Krok po Kroku, w którym zajmujemy się szeroko pojętą terapią osób od urodzenia do 100 lat. W ramach terapii świadczymy usługi dot. diagnozy i terapii logopedycznej / neurologopedycznej, diagnozy i terapii problemów związanych z karmieniem, jedzeniem i połykaniem, diagnozą i terapią psychologiczną, diagnozą i terapią procesów integracji sensorycznej, diagnozą i terapią ręki, ustalaniem diet dla osób wybiórczych pokarmowo oraz z neofobią na pokarm, diagnozujemy i prowadzimy terapię neurorozwojową, badamy odruchy. Pracujemy Metodą Krakowską jako, że jestem certyfikowaną terapeutką tej Metody. Pomagamy w przejściu z żywienia dojelitowego do żywienia doustnego. Prowadzimy terapię funkcji żuchwy i terapię osób z dysfagią. Prowadzimy terapię pedagogiczną i terapię osób w spektrum autyzmu. Jestem również doktorantką na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz prezesem Stowarzyszenia na rzecz Wspierania Rozwoju RAFA. W naszym Centrum dodatkowo realizujemy programy: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka jak i program Za Życiem.

(0)
Szczecin, 5 lipca 30/13 wejście od ul. Strzeleckiej
Katarzyna Wołowiec

Katarzyna Wołowiec

Neurologopeda, Logopeda

Nazywam się Katarzyna Wołowiec. Ukończyłam studia z zakresu logopedii, a następnie neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki pracy w żłobku, przedszkolu, szkole oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Swoją wiedzę stale uzupełniam i doskonalę, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Metody i strategie terapeutyczne dobieram odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.

(0)
Kielce, Silniczna 5/8
Katarzyna Mydlarz

Katarzyna Mydlarz

Logopeda
(0)
Ballincollig, 17 Parknamore Rise
Karolina  Gajek

Karolina Gajek

Neurologopeda

Jestem logopedą, neurologopedą, providerem ATS Neuroflow, terapeutą miofunkcjonalnym, terapeutą Empathy Dolls. Pracuję w Poradni Pscyhologiczno - Pedagogicznej w Mielcu oraz jestem założycielką Mówię- Gabinet Neurologopedyczny. Organizuję również szkolenia nie tylko dla logopedów, ale także dla specjalistów którzy współpracują z logopedami:) Pracuję przede wszystkim z dziećmi, które mają opóźniony rozwój mowy, afazję, zaburzenia przetwarzania słuchowego, zaburzenia miofunkcjonalne. Współpracuję z ortodontami, fizjoterapeutami oraz prowadzę stymulację ENMOT ( Elektro Neuro Stymulacja Obszaru Twarzowego). Podczas diagnozy wykonywana jest diagnoza logo- i neurologopedyczna oraz badanie słuchu. Zaburzeniami przetwarzania słuchowego zainteresowałam się w 2017r., od tego czasu jest to mój priorytet.

(0)
Mielec, Głowackiego 10
Ewa Kołodziej

Ewa Kołodziej

Neurologopeda

Jestem neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą elektrostymulacji logopedycznej, terapii miofunkconalnej. Pracuję z dziećmi oraz dorosłymi. W zawodzie pracuję od 12 lat

(0)
Morąg , Pułaskiego 23/8
Izabela Walczak

Izabela Walczak

Logopeda

Logopedka, oligofrenopedagog, nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna, polonistka. Specjalizuję się w terapii osób w spektrum autyzmu, jestem terapeutką wczesnego wspomagania rozwoju. Pracuję w Łodzi.

(0)
Łódź, Plac Wolności 14
Violetta Łojewska

Violetta Łojewska

Neurologopeda

Z wykształcenia jestem pedagogiem, neurologopedą ukończona specjalizacja z integracji sensorycznej. Od 16 lat prowadzę terapie logopedyczne. Specjalizuję się w terapii traktu ustno-twarzowego, w mioterapii, w pracy z wędzidełkami, w zaburzeniach artykulacji. Zajmuję się również diagnozowanie noworodków dzieci z ORM, dyslalią.

(0)
Włocławek, Warszawska 15

Logopeda, Neurologopeda

Logopeda pomoże w sytuacji gdy występują u dziecka trudności z realizacją głosek, czy ogólnie z komunikacją. Pomaga gdy dziecko (w stosunku do wieku) nie mówi, mówi zbyt mało, ma wadę wymowy, mowa jest specyficzna, dziecko jąka się. Dodatkowo, praca logopedy obejmuje zakres związany z oddychaniem, czy czynnościami dotyczącymi pobierania pokarmu, czyli jedzenia i picia (ssanie, gryzienie, żucie, połykanie). Logopeda i/lub neurologopeda diagnozuje przyczyny występujących trudności, a po ich ustaleniu wprowadza terapię, mającą na celu poprawę funkcjonowania dziecka.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności