Lista specjalistów

Widoczne 20 specjalistów z 114 wyników

Patrycja Wieczyńska

Patrycja Wieczyńska

Logopeda, Neurologopeda

W mojej pracy skupiam się na holistycznym podejściu do pacjenta. Pracuję z dziećmi powyżej roku.

(0)
Bydgoszcz, Fordońska 144
Anna Karaś

Anna Karaś

Logopeda, Neurologopeda

Nazywam się Anna Karaś. Jestem neurologopedą, terapeutą karmienia, terapeutą miofunkcjonalnym, surdopedagogiem. Bardzo bliska memu sercu jest tematyka dotycząca problemów w zakresie karmienia, jedzenia i żywienia, dysfagii, oddechu, ortodoncji funkcjonalnej i mioterapii. Na co dzień pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim im. M. Kopernika w Krakowie, w Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, w Grs Medical w Krakowie. Jestem założycielką Centrum Rozwoju i Terapii Trampolina w Krakowie. Podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, webinarach, konferencjach, czytając publikacje i artykuły naukowe. Prowadzę szkolenia, webinary oraz pracuję ze studentami. Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

(0)
Kraków, Ul. Wieniawskiego 66/8
Agnieszka  Stępniak

Agnieszka Stępniak

Logopeda, Neurologopeda
(0)
Suchy Las, Os. Poziomkowe
Magdalena  Marut

Magdalena Marut

Logopeda, Neurologopeda
(0)
Stalowa Wola, Stalowa Wola
Marta Brust

Marta Brust

Logopeda

Od ponad 20 lat pracuję jako logopeda, a także neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Jestem certyfikowanym terapeutą elastycznego tapingu logopedycznego wg Esther de Ru, certyfikowanym terapeutą elektroneuromobilizacji obszaru twarzowego ENMOT, terapeutą ręki i stopy, terapeutą metody Warnkego. Pracuję z dziećmi w spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno z zaburzeniami artykulacyjnymi - dyslalia, a także ORM, afazją, dyzartrią, apraksją dziecięcą i innymi. Pomagam w przygotowaniu dziecka do zabiegu skrócenia wędzidełka, jak i wspomagam w całym procesie gojenia i przywracania prawidłowej sprawności języka/wargi (znajdziesz mnie na liście specjalistów https://jezyknauwiezi.pl). Jestem także wykładowcą KPSW w Bydgoszczy na studiach podyplomowych (neurologopedia/logopedia i inne). Od wielu lat współpracuję z placówką terapeutyczną "EGEO Joanna WARDACKA", w której oprócz terapii neurologopedycznej w ofercie jest także terapia i diagnoza SI, terapia metodą Warnkego i inne. Znajdziecie mnie też na FB, jak i na YT, gdzie prowadzę kanał "LOGOMARTA", na których prezentuję różne (mam nadzieję, że ciekawe) treści o tematyce logopedycznej. Prywatnie: rodowita Mazurka z Mazur ;) mama dorosłego już syna Mateusza, fanka podcastów i literatury o tematyce kryminalnej, właścicielka dwóch szalonych psiaków ;)

(0)
Bydgoszcz, Szajnochy 2
Kamila Nalewaj

Dyplomowany Logopeda Pedagog Specjalny Dyplomowany Terapeuta Integracji Sensorycznej Instruktor Aerial® Jogi Instruktor Tańca Doświadczenie pedagogiczne zbierałam w szkołach podstawowych i przedszkolach w Ostródzie. Prowadząc zajęcia rozwijające dziecięce zainteresowania oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Moim celem jest pomaganie dzieciom w rozwijaniu indywidualnych zasobów, talentów, pasji, wiary w siebie i motywacji do działania, a także usprawnianie narządu ruchu, narządów artykulacyjnych, mowy i zmysłów. Od najmłodszych lat uwielbiałam ruch. Łącze mój zawód oraz wszystkie pasje, które kocham w jednym miejscu - Studio Terapii Ruchem. Moim celem jest przekazywanie wiedzy, doświadczenia i świadomości ruchu, ciała, psychiki oraz integracji wszystkich zmysłów dzieciom, młodzieży i dorosłym. Organizuję warsztaty taneczne i artystyczne dla dzieci. Prowadzę: diagnozę i terapię logopedyczną diagnozę i terapię integracji sensorycznej. Diagnozę i terapię ręki. Prowadzę indywidualne i grupowe sesje Aerial® Jogi oraz Aerial® Dance. Zajmuję się terapią pedagogiczną oraz terapią i edukacją osób ze spektrum autyzmu, a także mediacjami szkolnymi. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Studio Terapii Ruchem www.studioterapiiruchem.pl

(0)
Ostróda, Czarnieckiego 16A/6
Joanna Komendecka

O ho ho! Jak się tak policzy to już ponad 20 lat pracy z dziećmi (nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, logopeda). Obecnie praca w Centrum Terapeutycznym, cudowne zajęcia z logopedii, terapii ręki, odruchów wg S. Masgutovej, terapii bilateralnej, nauki czytania i pisania...

(0)
Legnica, Plac Słowiański 1
Jolanta Pluta

Jolanta Pluta

Logopeda, Neurologopeda

Jestem logopedą z 6 letnim doświadczeniem w zawodzie. Ukończyłam podyplomowe studia neurologopedyczne. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specjalizuję się w pracy z dziećmi z zaburzeniami artykulacji.

(0)
Warszawa, Jana Kazimierza
Olga Skrzypkowiak

Jestem Logopedą, Neurologopedą, Terapeutą Miofunkcjonalnym, Terapeutą Ręki i Trenerem TUS. Posiadam również uprawnienia do przeprowadzania zabiegu elektrostymulacji i kinesiotapingu logopedycznego. Specjalizuję się w pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowym, dziećmi w spektrum autyzmu lub wadami genetycznymi, w wadach wymowy, przeprowadzam masaże logopedyczne, pracuje z dziećmi przed oraz po podcięciu wędzidełka, dziećmi z niedosłuchem, dziećmi z ORM. Prowadzę zajęcia z dziećmi w różnym wieku jak i z osobami dorosłymi. Możliwość dojazdu do domu pacjenta.

(0)
Warszawa, Stawki 2a
Anna Ząbik

Anna Ząbik

Logopeda

Jestem logopedą, pedagogiem i terapeutą pedagogicznym. W moim gabinecie prowadzę terapię logopedyczną i pedagogiczną. Mam spore doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi wyzwaniami rozwojowymi. Zajęcia terapii logopedycznej dostosowuję do potrzeb moich pacjentów. Korzystam z Gestów GORA, ćwiczeń terapii miofunkcjonalnej, terapii ustno-twarzowej oraz elektrostymulacji logopedycznej.

(0)
Tarnów, ul. Powstańców Warszawy 29
Ewa Pietrzyk-Bogdan

Ewa Pietrzyk-Bogdan

Logopeda, Neurologopeda
(0)
Kostrzyn nad Odrą, Kutrzeby 13
Karolina Wiśniewska

Karolina Wiśniewska

Logopeda, Neurologopeda

Diagnoza i terapia neurologopedyczna oraz rehabilitacja głosu. W czym się specjalizuję? - opóźniony rozwój mowy; - zaburzenia artykulacji – wady wymowy, zaburzenia wyrazistości mowy; - zaburzenia miofunkcjonalne; - rehabilitacja zaburzeń odbioru i produkcji mowy w wyniku zaburzeń neurologicznych: osoby po udarach, wypadkach, otępienia różnego pochodzenia, choroby naczyniowe, Alzheimer, stwardnienia, choroba Parkinsona, pacjenci onkologiczni; - zaburzenia połykania – dysfagia; - rehabilitacja zawodowych zaburzeń głosu (nauczyciele, śpiewacy, zawodowi mówcy); - jąkanie; - zaburzenia procesów funkcji oddechowych np. nawykowe oddychanie przez usta, nadmierne ślinienie się, wybiórczości pokarmowe; - dykcja i emisja głosu.

(0)
Łódź, Piotrkowska 111
Katarzyna Rekiel

Jestem logopedą z pasją, bardzo chętnie pomagam i tym młodszym i tym starszym dzieciom. Uczyć się aby się rozwijać należy według mnie całe życie. Jestem również absolwentką Oligofrenopedagogiki, Alternatywnych i augmentatywnych metod komunikowania się. Poza tym, jestem również Terapeutą Ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia z zakresu diagnozy, terapii i masażu. Mam wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne. Zapraszam do kontaktu; chętnie pomogę! Istnieje możliwość realizowania zajęć w formie on-line.

(0)
Nowy Tomyśl, Poznańska 35/6
Sylwia  Madera

Sylwia Madera

Logopeda, Neurologopeda

Neurologopeda, Logopeda-emisjolog Pedagog - diagnoza logopedyczna, - terapia zaburzeń mowy, - masaż artykulacyjny, - logopedia artystyczna,. - terapia osób po udarze mózgu, - kinesiotaping logopedyczny i kosmetyczny, - logorytmika, - ćwiczenia przed i po podcięciu wędzidełka, - terapia ręki.

(0)
Czerwieńsk, Leśników Wielki 21 d
Magdalena Nowak

Praca logopedy jest dla mnie źródłem satysfakcji, dającym mi możliwość współpracy z drugim człowiekiem. Logopeda od 14 lat , poszerzyłam swój warsztat pracy o specjalizacje terapeuty integracji sensorycznej i terapeuty ręki.

(0)
Bralin , Nowa 9
Stanisz Karolina

Stanisz Karolina

Neurologopeda

Jestem logopedą, naurologopeda,terapeutą ręki, terapeutą manualnym, logorytmikiem i muzykiem. Od 10 lat prowadzę terapię w placówkach oświatowych i we własnym gabinecie. Oferuję skuteczną terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy na różnym tle oraz reedukację w zakresie mowy utraconej. Swoją wiedzę regularnie wzbogacam uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach, studiach podyplomowych, a zdobyte umiejętności wykorzystuję praktykując nowoczesne podejście do zawodu.

(0)
Kłomnice, Częstochowska 18
Małgorzata Tryzno
(0)
Sulejówek, Al. Piłsudskiego 76a/54
Joanna  Stasik

Jestem logopedą oraz terapeutą pedagogicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w szkole i przedszkolu. Specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy, afazji motorycznej, w zaburzeniach artykulacji. W kręgu moich zainteresowań są mioterapia oraz dyslalia. Pracuje z dziećmi od 3. roku życia.

(0)
Szczecin, Felczaka 16
Sara  Iwańska

Prowadzę terapie Opóźnionego Rozwoju Mowy oraz wad wymowy. Jestem również Terapeutą ręki. Zapraszam na mojego fb: Gabinet Logopedyczny Sara Iwańska

(0)
Przybynów, Częstochowska 16
Renata  Ciszek

Pracuje jako nauczyciel zerówki z wykształcenia i z miłości do dzieci. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, logopedczne . Skończyłam studia z logopedii, terapii zajęciowej, diagnozy i terapii dzieci z autyzmem. Posiadam też szkolenia z terapii ręki i integracji sensorycznej. Chętnie pomogę i służę pomocą.

(0)
Końskie, Końskie

Logopeda, Neurologopeda

Logopeda pomoże w sytuacji gdy występują u dziecka trudności z realizacją głosek, czy ogólnie z komunikacją. Pomaga gdy dziecko (w stosunku do wieku) nie mówi, mówi zbyt mało, ma wadę wymowy, mowa jest specyficzna, dziecko jąka się. Dodatkowo, praca logopedy obejmuje zakres związany z oddychaniem, czy czynnościami dotyczącymi pobierania pokarmu, czyli jedzenia i picia (ssanie, gryzienie, żucie, połykanie). Logopeda i/lub neurologopeda diagnozuje przyczyny występujących trudności, a po ich ustaleniu wprowadza terapię, mającą na celu poprawę funkcjonowania dziecka.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności