Profil specjalisty

Kamila Nalewaj

Kamila Nalewaj

Logopeda, Neurologopeda
(0)

Dyplomowany Logopeda i Neurologopeda Pedagog Specjalny Terapeuta Integracji Sensorycznej Instruktor Aerial® Jogi i Tańca Doświadczenie pedagogiczne zbierałam w szkołach podstawowych i przedszkolach w Ostródzie. Prowadząc zajęcia rozwijające dziecięce zainteresowania oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Moim celem jest pomaganie dzieciom w rozwijaniu indywidualnych zasobów, talentów, pasji, wiary w siebie i motywacji do działania, a także usprawnianie narządu ruchu, narządów artykulacyjnych, mowy i zmysłów. Od najmłodszych lat uwielbiałam ruch. Łącze mój zawód oraz wszystkie pasje, które kocham w jednym miejscu - Studio Terapii Mowy oraz Studio Terapii Ruchem. Moim celem jest przekazywanie wiedzy, doświadczenia i świadomości ruchu, ciała, psychiki oraz integracji wszystkich zmysłów dzieciom, młodzieży i dorosłym. Organizuję warsztaty taneczne i artystyczne dla dzieci. Prowadzę: diagnozę i terapię logopedyczną, neurologopedyczną (elektrostymulacja logopedyczna, terapia miofunkcjonalna, terapia skróconych wędzidełek, praca na nerwach czaszkowych) SI, terapię ręki. Zajmuję się także terapią pedagogiczną oraz terapią i edukacją osób ze spektrum autyzmu i mediacjami szkolnymi. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Studio Terapii Mowy i wakacyjną ofertą Studio Terapii Ruchom.

Ostróda, Jana Pawła II 3 piętro I

O mnie

Dyplomowany Logopeda i Neurologopeda
Pedagog Specjalny Terapeuta Integracji Sensorycznej
Instruktor Aerial® Jogi i Tańca

Doświadczenie pedagogiczne zbierałam w szkołach podstawowych i przedszkolach w Ostródzie. Prowadząc zajęcia rozwijające dziecięce zainteresowania oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Moim celem jest pomaganie dzieciom w rozwijaniu indywidualnych zasobów, talentów, pasji, wiary w siebie i motywacji do działania, a także usprawnianie narządu ruchu, narządów artykulacyjnych, mowy i zmysłów.

Od najmłodszych lat uwielbiałam ruch. Łącze mój zawód oraz wszystkie pasje, które kocham w jednym miejscu - Studio Terapii Mowy oraz Studio Terapii Ruchem. Moim celem jest przekazywanie wiedzy, doświadczenia i świadomości ruchu, ciała, psychiki oraz integracji wszystkich zmysłów dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Organizuję warsztaty taneczne i artystyczne dla dzieci.
Prowadzę: diagnozę i terapię logopedyczną, neurologopedyczną (elektrostymulacja logopedyczna, terapia miofunkcjonalna, terapia skróconych wędzidełek, praca na nerwach czaszkowych) SI, terapię ręki.
Zajmuję się także terapią pedagogiczną oraz terapią i edukacją osób ze spektrum autyzmu i mediacjami szkolnymi.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Studio Terapii Mowy i wakacyjną ofertą Studio Terapii Ruchom.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja Logopedyczna lub Neurologopedyczna
150 zł
Terapia Logopedyczna
100 zł
Konsultacja integracji sensorycznej
100 zł
Terapia pedagogiczna
100 zł
Wakacyjne Warsztaty
500 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności