Profil specjalisty

Zuzanna Sobczak

Zuzanna Sobczak

Fizjoterapeuta
(0)

Nazywam się Zuzanna Sobczak. Jestem fizjoterapeutką dziecięcą oraz terapeutką NDT-Bobath i integracji sensorycznej. Tytuł magistra uzyskałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Aktualnie kontynuuję naukę w Szkole Doktorskiej na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w przychodniach rehabilitacyjnych oraz na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Zajmuję się terapią dzieci małych, starszych oraz z różnymi zaburzeniami rozwoju. Podczas terapii zależy mi na porozumieniu z rodzicem i zbudowaniu dobrej relacji z dzieckiem. Ukończyłam liczne kursy i warsztaty rozwijające: - kurs Integracja Sensoryczna wg Ayres SIAT uzyskując tytuł certyfikowanego Terapeuty Integracji Sensorycznej (2020), - kurs NDT-Bobath Basic uzyskując tytuł Terapeuty NDT-Bobath (2022), - kurs Pediatric Integrative Manual Therapy TMPI*PIMT level 1, level 2 (2022), - kurs Elastyczny Terapeutyczny Taping w Pediatrii wg Esther de Ru poziom podstawowy (2021), - warsztat „Badanie dziecka z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym pod kątem analizy chodu” (2021), - warsztat rozwijający „Asymetria” (2021), - warsztat rozwijający „Hipotonia” (2021), - warsztat rozwijający „Wzrok-Kontrola postawy-Ruch” (2021), - warsztat „Profilaktyka i leczenie dyslokacji stawu biodrowego w przebiegu Mózgowego Porażenia Dziecięcego” (2022), - kurs Babywork Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe w pediatrii moduł 1 (2022), - szkolenie "Diagnoza zaburzeń sensorycznych u niemowląt i dzieci poniżej 4 roku życia" (2022), - kurs "Terapia i diagnostyka neurorozwojowa niemowląt"

Mysłowice, Gen. Jerzego Ziętka 74C

O mnie

Nazywam się Zuzanna Sobczak. Jestem fizjoterapeutką dziecięcą oraz terapeutką NDT-Bobath i integracji sensorycznej. Tytuł magistra uzyskałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Aktualnie kontynuuję naukę w Szkole Doktorskiej na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w przychodniach rehabilitacyjnych oraz na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Zajmuję się terapią dzieci małych, starszych oraz z różnymi zaburzeniami rozwoju. Podczas terapii zależy mi na porozumieniu z rodzicem i zbudowaniu dobrej relacji z dzieckiem.
Ukończyłam liczne kursy i warsztaty rozwijające:
- kurs Integracja Sensoryczna wg Ayres SIAT uzyskując tytuł certyfikowanego Terapeuty Integracji Sensorycznej (2020),
- kurs NDT-Bobath Basic uzyskując tytuł Terapeuty NDT-Bobath (2022),
- kurs Pediatric Integrative Manual Therapy TMPI*PIMT level 1, level 2 (2022),
- kurs Elastyczny Terapeutyczny Taping w Pediatrii wg Esther de Ru poziom podstawowy (2021),
- warsztat „Badanie dziecka z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym pod kątem analizy chodu” (2021),
- warsztat rozwijający „Asymetria” (2021),
- warsztat rozwijający „Hipotonia” (2021),
- warsztat rozwijający „Wzrok-Kontrola postawy-Ruch” (2021),
- warsztat „Profilaktyka i leczenie dyslokacji stawu biodrowego w przebiegu Mózgowego Porażenia Dziecięcego” (2022),
- kurs Babywork Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe w pediatrii moduł 1 (2022),
- szkolenie "Diagnoza zaburzeń sensorycznych u niemowląt i dzieci poniżej 4 roku życia" (2022),
- kurs "Terapia i diagnostyka neurorozwojowa niemowląt"

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja fizjoterapeutyczna
120 zł
Terapia neurorozwojowa
100 zł
Terapia skolioz i wad postawy
100 zł
Diagnoza integracji sensorycznej
300 zł
Terapia integracji sensorycznej(SI)
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności