Profil specjalisty

Zuzanna Burghardt

Zuzanna Burghardt

Pedagog
(0)

Jestem pedagogiem spec. resocjalizacja, pedagogiem specjalnym oraz w trakcie certyfikacji na dogoterapeutę. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Pracowałam jako wychowawca w świetlicy środowiskowej, w szkole jako nauczyciel wspomagający oraz terapeuta środowiskowy w poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży. Byłam również wolontariuszem w świetlicy przy Hospicjum dla dorosłych, gdzie pracowałam z dziećmi, których dotknęła śmierć bliskich osób. Praktyka W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, komunikację bez przemocy, intuicję, ogromne pokłady empatii mojej i mojego psa! Wierzę w moich małych i dużych klientów, ich zasoby, które wydobywamy w trakcie każdej sesji. Wiem, że każdy z nas ma moc, nieważne w jakim momencie życia się znajduje. Logistyka Spotykamy się w moim gabinecie, z którego zawsze możemy wyjść na zewnątrz. Decyzję podejmujemy wspólnie. Trochę prywaty Kocham zwierzęta, szczególnie te porzucone przez człowieka, zapach świeżo skoszonej trawy oraz dźwięk deszczu stukającego o parapet. Oddycham muzyką i odżywam w Karkonoszach. W wolnych chwilach trenuję wspinaczkę i jeżdżę na longboardzie.

Warszawa, Mokotowska 12/11BC

O mnie

Jestem pedagogiem spec. resocjalizacja, pedagogiem specjalnym oraz w trakcie certyfikacji na dogoterapeutę. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Pracowałam jako wychowawca w świetlicy środowiskowej, w szkole jako nauczyciel wspomagający oraz terapeuta środowiskowy w poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży. Byłam również wolontariuszem w świetlicy przy Hospicjum dla dorosłych, gdzie pracowałam z dziećmi, których dotknęła śmierć bliskich osób.

Praktyka

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, komunikację bez przemocy, intuicję, ogromne pokłady empatii mojej i mojego psa! Wierzę w moich małych i dużych klientów, ich zasoby, które wydobywamy w trakcie każdej sesji. Wiem, że każdy z nas ma moc, nieważne w jakim momencie życia się znajduje.

Logistyka

Spotykamy się w moim gabinecie, z którego zawsze możemy wyjść na zewnątrz. Decyzję podejmujemy wspólnie.

Trochę prywaty

Kocham zwierzęta, szczególnie te porzucone przez człowieka, zapach świeżo skoszonej trawy oraz dźwięk deszczu stukającego o parapet. Oddycham muzyką i odżywam w Karkonoszach. W wolnych chwilach trenuję wspinaczkę i jeżdżę na longboardzie.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Psychoedukacja i wsparcie rodziców
130 zł
Terapia z psem dla dzieci
120 zł
Terapia z psem dla młodzieży
120 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności