Profil specjalisty

Sylwia  Hamera

Sylwia Hamera

Pedagog
(0)

Absolwentka psychopedagogiki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego o przyjaznym i ciepłym usposobieniu. * pedagog * trener TUS * arteterapeuta * terapeuta pedagogiczny Aktualnie dalej rozwijam swoją wiedzę na studiach podyplomowych o kierunku edukacja, rewalidacja i wspomaganie osób z autyzmem z zespołem Aspergera. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Mam doświadczenie w pracy zarówno w przedszkolu jak i w szkole. Aktualnie wraz z Fundacją Sustinae, biorę udział w projekcie "Zawsze rodzina" - projekcie specjalistycznych usług dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnością. Oferuję następujące zajęcia: - Trening umiejętności społecznych - rozwijanie kompetencji społecznych, rozpoznawanie emocji i umiejętność dobrej komunikacji z rówieśnikami, - Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - forma terapii pedagogicznej dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, ZA), ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (dysleksja, dysortografia, itp.) - zajęcia arteterapeutyczne - terapia przez sztukę, wskazana dla dzieci nieśmiałych, z problemami natury emocjonalnej. Chętnie też zaopiekuję się dzieckiem pod nieobecność rodziców. W trosce o komfort Państwa oraz dziecka - chętnie dojadę i przeprowadzę zajęcia na miejscu. Zapraszam do kontaktu :)

Kraków, Kleeberga

O mnie

Absolwentka psychopedagogiki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego o przyjaznym i ciepłym usposobieniu.
* pedagog
* trener TUS
* arteterapeuta
* terapeuta pedagogiczny

Aktualnie dalej rozwijam swoją wiedzę na studiach podyplomowych o kierunku edukacja, rewalidacja i wspomaganie osób z autyzmem z zespołem Aspergera. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego.
Mam doświadczenie w pracy zarówno w przedszkolu jak i w szkole. Aktualnie wraz z Fundacją Sustinae, biorę udział w projekcie "Zawsze rodzina" - projekcie specjalistycznych usług dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnością.

Oferuję następujące zajęcia:
- Trening umiejętności społecznych - rozwijanie kompetencji społecznych, rozpoznawanie emocji i umiejętność dobrej komunikacji z rówieśnikami,
- Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - forma terapii pedagogicznej dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, ZA), ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (dysleksja, dysortografia, itp.)
- zajęcia arteterapeutyczne - terapia przez sztukę, wskazana dla dzieci nieśmiałych, z problemami natury emocjonalnej.
Chętnie też zaopiekuję się dzieckiem pod nieobecność rodziców.

W trosce o komfort Państwa oraz dziecka - chętnie dojadę i przeprowadzę zajęcia na miejscu.
Zapraszam do kontaktu :)

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Trening Umiejętności Społecznych (45min)
50 zł
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (45min)
50 zł
Zajęcia z arteterapii (45min)
40 zł
Opieka pod nieobecność rodziców (1h)
20 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności