Profil specjalisty

Sebastian  Jeruszka

Sebastian Jeruszka

Fizjoterapeuta
(0)

Specjalizuje się w terapii czaszki oraz w technikach terapii kostnych Z wykształcenia fizjoterapeuta z pasji terapeuta integracji strukturalnej. Na rynku medycznym od kilkunastu lat. Podczas subtelnej pracy CranialWork z odkształceniami nabytymi przez dzieci podczas porodów oraz nabytych zmian. Certyfikowany terapeuta wielu technik pracy z ciałem oraz uczestnik wielu szkoleń specjalistycznych między innymi terapii miednicy ,terapii wisceralnej, PNF czy Bobath, Specjalista w dziedzinie kinesiotapingu oraz autor kursów z tej dziedziny. Autor Manualnej Terapii Estetycznej promującej prace z ciałem pod kątem wizualnym i estetycznym Pracownik Uniwersytecki , prelegent konferencji specjalistycznych i branżowych , Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej oraz Polskiego Towarzystwa integracji Strukturalnej.

Częstochowa , Kontkiewicza 2b lok. 5 i 6

O mnie

Specjalizuje się w terapii czaszki oraz w technikach terapii kostnych
Z wykształcenia fizjoterapeuta z pasji terapeuta integracji strukturalnej. Na rynku medycznym od kilkunastu lat. Podczas subtelnej pracy CranialWork z odkształceniami nabytymi przez dzieci podczas porodów oraz nabytych zmian. Certyfikowany terapeuta wielu technik pracy z ciałem oraz uczestnik wielu szkoleń specjalistycznych między innymi terapii miednicy ,terapii wisceralnej, PNF czy Bobath, Specjalista w dziedzinie kinesiotapingu oraz autor kursów z tej dziedziny. Autor Manualnej Terapii Estetycznej promującej prace z ciałem pod kątem wizualnym i estetycznym Pracownik Uniwersytecki , prelegent konferencji specjalistycznych i branżowych , Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej oraz Polskiego Towarzystwa integracji Strukturalnej.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja
150 zł
Sesja terapeutyczna
150 zł
USG
50 zł
CranialWork
200 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności