Profil specjalisty

Paulina Kasprzyk

Paulina Kasprzyk

Terapeuta zajęciowy
(0)

Jestem magistrem terapii zajęciowej oraz certyfikowanym terapeutą ręki. Posiadam kilku letnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Tematem moich zaintersowań zawodowych jest neurologia oraz terapia ręki. W swoje pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta, poprzez analizę potrzeb i możliwości pacjenta oraz dostosowaniu ich w procesie terapii. Najważniejsze kursy i szkolenia: - Szkolenie „Smart Hand Model© – Diagnoza i terapia ręki u dzieci” Stopień I i II - Kurs “Kinesiotaping KT1/KT2” - Szkolenie „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu” - Warsztaty „Terapia ręki w praktyce terapeuty zajęciowego” - Kurs „Usprawnianie motoryki małej – ćwiczenia ręki” - Warsztaty szkoleniowe “Metoda Montessori Senior – Montessori Lifestyle” - Kurs „Kończyna górna po udarze” - Szkolenie „Terapia bazalna”

Kraków, Stańczyka

O mnie

Jestem magistrem terapii zajęciowej oraz certyfikowanym terapeutą ręki.
Posiadam kilku letnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Tematem moich zaintersowań zawodowych jest neurologia oraz terapia ręki. W swoje pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta, poprzez analizę potrzeb i możliwości pacjenta oraz dostosowaniu ich w procesie terapii.

Najważniejsze kursy i szkolenia:
- Szkolenie „Smart Hand Model© – Diagnoza i terapia ręki u dzieci” Stopień I i II
- Kurs “Kinesiotaping KT1/KT2”
- Szkolenie „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu”
- Warsztaty „Terapia ręki w praktyce terapeuty zajęciowego”
- Kurs „Usprawnianie motoryki małej – ćwiczenia ręki”
- Warsztaty szkoleniowe “Metoda Montessori Senior – Montessori Lifestyle”
- Kurs „Kończyna górna po udarze”
- Szkolenie „Terapia bazalna”

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia ręki
90 zł
Terapia kończyny górnej (os. dorosłe)
120 zł
Trening czynności dnia codziennego
90 zł
Trening mózgu
90 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności