Profil specjalisty

Patrycja Balicka

Patrycja Balicka

Fizjoterapeuta
(0)

FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA SI Tytuł magistra uzyskałam na AWF w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z dziećmi w ramach programu " Za życiem", pracując w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, przedszkolu terapeutycznym. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, wadami postawy, zaburzeniami procesów integracji sensorycznej. W terapii zależy mi na zbudowaniu pozytywnej relacji z dzieckiem oraz porozumieniu z rodzicami, bo to oni spędzają z nim najwięcej czasu i są nieodłączną częścią procesu terapeutycznego. Zapraszam :)

Kraków, Stefana Bobrowskiego 15

O mnie

FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA SI
Tytuł magistra uzyskałam na AWF w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z dziećmi w ramach programu " Za życiem", pracując w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, przedszkolu terapeutycznym.
Pracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi, wadami postawy, zaburzeniami procesów integracji sensorycznej.
W terapii zależy mi na zbudowaniu pozytywnej relacji z dzieckiem oraz porozumieniu z rodzicami, bo to oni spędzają z nim najwięcej czasu i są nieodłączną częścią procesu terapeutycznego.

Zapraszam :)

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja
150 zł
Fizjoterapia
120 zł
Terapia procesów SI
130 zł
Diagnoza procesów integracji sensorycznej
0 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności