Profil specjalisty

Małgorzata Rzepkowska

Małgorzata Rzepkowska

Inne
(0)

Jestem oligofrenopedagogiem i terapeutą AAC (komunikacji alternatywnej i wspomagającej). Ukończyłam trzy stopnie szkolenia audio-psycho-fonologii, dające uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa. Jestem specjalistą metody kinezjologii edukacyjnej. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe „Komputer – praktyczne narzędzie edukacji, informatyka i technologie informacyjne w szkole” a także kurs kwalifikacyjny jako dogoterapeuta. Od 25 lat jestem związana z państwową placówką specjalną, równocześnie od lat pracuję w szkołach masowych, publicznych przedszkolach oraz w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych.

łódź, Wróblewskiego 18 lokal 401e

O mnie

Jestem oligofrenopedagogiem i terapeutą AAC (komunikacji alternatywnej i wspomagającej). Ukończyłam trzy stopnie szkolenia audio-psycho-fonologii, dające uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa. Jestem specjalistą metody kinezjologii edukacyjnej. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe „Komputer – praktyczne narzędzie edukacji, informatyka i technologie informacyjne w szkole” a także kurs kwalifikacyjny jako dogoterapeuta.
Od 25 lat jestem związana z państwową placówką specjalną, równocześnie od lat pracuję w szkołach masowych, publicznych przedszkolach oraz w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
diagnoza uwagi i lateralizacji słuchowej audiometrem
150 zł
raport z badania
100 zł
trening słuchowy
80 zł
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (terapia pedagogiczna)
100 zł
Terapia funkcji poznawczych Metodą Feuersteina – Instrumental Enrichment
100 zł
Diagnoza kompetencji komunikacyjnych
150 zł
Terapia AAC z udziałem rodziny na zajęciach
120 zł
Konsultacja i poradnictwo psychologiczne:
120 zł
Diagnoza psychologiczna: ocena poziomu funkcjonowania dziecka / badanie potencjału intelektualnego
400 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności