Profil specjalisty

Kosior Magdalena

Kosior Magdalena

Pedagog
(0)

Oferuję Państwu konsultacje i zajęcia w zakresie terapii pedagogicznej, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacji, socjoterapii i TUS - warunkiem.zebranie odpowiedniej grupy, resocjalizacji, terapii ręki , poradnictwa dla rodziców, ułożenia ścieżki terapii i działań w zakresie konkretnego przypadku. Mam pona 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno pedagogicznej jak i terapeutycznej, a w ostatnich 5 latach głównie z dziećmi z ZA. W mojej pracy priorytetem jest dobro dziecka I zapewnienie mu całościowych warunków do prawidłowego rozwoju,dlatego też pracuję nie tylko z dzieckiem,ale i z rodzicami,bo tylko wtedy nasze działania są efektywne. Zapraszam Państwa do współpracy.

Piekary Śląskie, ul. Szmaragdowa 9/2/7

O mnie

Oferuję Państwu konsultacje i zajęcia w zakresie terapii pedagogicznej, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacji, socjoterapii i TUS - warunkiem.zebranie odpowiedniej grupy, resocjalizacji, terapii ręki , poradnictwa dla rodziców, ułożenia ścieżki terapii i działań w zakresie konkretnego przypadku.
Mam pona 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno pedagogicznej jak i terapeutycznej, a w ostatnich 5 latach głównie z dziećmi z ZA.
W mojej pracy priorytetem jest dobro dziecka I zapewnienie mu całościowych warunków do prawidłowego rozwoju,dlatego też pracuję nie tylko z dzieckiem,ale i z rodzicami,bo tylko wtedy nasze działania są efektywne.

Zapraszam Państwa do współpracy.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Zajęcia terapeutyczne 60 minin
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności