Profil specjalisty

Lucyna Pietrzyk-Nycz

Lucyna Pietrzyk-Nycz

Inne
(0)

Nazywam się Lucyna Pietrzyk-Nycz. Pracuje w zakresie: terapii rodzinnej w nurcie systemowym, konsultacji z psychobiologii, terapii pedagogicznej, terapii zajęciowej, doradztwa zawodowego, coachingu, pedagogiki resocjalizacyjnej. Na co dzień prowadzę poradnictwo psychologiczne, psychospołeczne , zawodowe dla młodzieży i osób dorosłych. Prowadzę terapię zajęciową dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ponadto pracuje z rodzinami, parami a także prowadzę konsultacje z psychobiologii- pracuję z konkretnym problemem: chorobą, zaburzeniem czy wzorcem zachowania.

Bielsko-Biała, Bielsko-Biala

O mnie

Nazywam się Lucyna Pietrzyk-Nycz.
Pracuje w zakresie:
terapii rodzinnej w nurcie systemowym,
konsultacji z psychobiologii,
terapii pedagogicznej,
terapii zajęciowej,
doradztwa zawodowego,
coachingu,
pedagogiki resocjalizacyjnej.
Na co dzień prowadzę poradnictwo psychologiczne, psychospołeczne , zawodowe dla młodzieży i osób dorosłych. Prowadzę terapię zajęciową dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ponadto pracuje z rodzinami, parami a także prowadzę konsultacje z psychobiologii- pracuję z konkretnym problemem: chorobą, zaburzeniem czy wzorcem zachowania.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacje z Psychobiologii
150 zł
Terapia rodzinna
170 zł
Konsultacje pedagogiczne
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności