Profil specjalisty

Lucyna Majcher

Lucyna Majcher

Pedagog
(0)

Drodzy Rodzice! Oferuję indywidualne oraz grupowe zajęcia pedagogiczne na terenie Krakowa. Zajęcia ze specjalistą przeznaczone są w szczególności dla Dzieci: z opinią lub orzeczeniem, w tym; z dysleksją, dyskalkulią, dysgrafią, z niepełnosprawnością ruchową, intelektualną, autyzmem, niedowidzących i niedosłyszących, mających trudności w uczeniu się, z brakami edukacyjnymi, z trudnościami emocjonalno- społecznymi, z trudnościami manualnymi oraz z zakresu motoryki małej, dużej i grafomotoryki, z zaburzeniami pamięci, uwagi lub innymi zaburzeniami rozwojowymi oraz dzieci zdolnych - w celu poszerzania umiejętności i zdolności dziecka. Jestem nauczycielem - terapeutą pedagogicznym, pedagogiem społecznym, terapeutą integracji sensorycznej, terapeutą ręki oraz pedagogiem specjalnym- rewalidantem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Sama zatrudniona jestem na cały etat, jako specjalista pedagogiczny i terapeuta w niepublicznym przedszkolu i szkole. Posiadam wyższe wykształcenie magisterskie w kierunku pedagogiki specjalnej - rewalidacji indywidualnej i terapii pedagogicznej {Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie}, w kierunku pedagogiki społeczno-opiekuńczej z pedagogiką szkolną {Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie} oraz wykształcenie z zakresu terapii integracji sensorycznej z terapią ręki {Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego}. Zdobyłam także stopień awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty. Prowadzę: terapię, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia motywacyjne, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rewalidacji (dla dzieci z WWR i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego), zajęcia wyrównawcze, zajęcia z zakresu terapii ręki oraz inne zajęcia terapeutyczno- edukacyjne, to jest: arteterapeutyczne, teatroterapeutyczne, polisensoryczne. Ponadto zajmuję się nauką liter i cyfr oraz doskonaleniem techniki czytania i pisania. Zapraszam także na zajęcia grupowe (2-5 uczestników) rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne. Trening umiejętności społecznych (TUS) rekomendowany jest dla dzieci nieradzących sobie w relacjach społecznych oraz z wyrażaniem własnych uczuć, jak i mających całościowe zaburzenia rozwoju ze spektrum autyzmu. Zajęcia, korepetycje lub terapię pedagogiczną prowadzę prywatnie w Krakowie - Os. Dywizjonu 303. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tel.: +48 516 070 681 . Cennik: zajęcia indywidualne 60 min - 120 zł.

Kraków, Os. Dywizjonu 303

O mnie

Drodzy Rodzice!

Oferuję indywidualne oraz grupowe zajęcia pedagogiczne na terenie Krakowa.

Zajęcia ze specjalistą przeznaczone są w szczególności dla Dzieci:
z opinią lub orzeczeniem, w tym;

z dysleksją, dyskalkulią, dysgrafią,
z niepełnosprawnością ruchową, intelektualną, autyzmem,
niedowidzących i niedosłyszących,
mających trudności w uczeniu się,
z brakami edukacyjnymi,
z trudnościami emocjonalno- społecznymi,
z trudnościami manualnymi oraz z zakresu motoryki małej, dużej i grafomotoryki,
z zaburzeniami pamięci, uwagi lub innymi zaburzeniami rozwojowymi
oraz dzieci zdolnych - w celu poszerzania umiejętności i zdolności dziecka.

Jestem nauczycielem - terapeutą pedagogicznym, pedagogiem społecznym, terapeutą integracji sensorycznej, terapeutą ręki oraz pedagogiem specjalnym- rewalidantem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Sama zatrudniona jestem na cały etat, jako specjalista pedagogiczny i terapeuta w niepublicznym przedszkolu i szkole. Posiadam wyższe wykształcenie magisterskie w kierunku pedagogiki specjalnej - rewalidacji indywidualnej i terapii pedagogicznej {Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie}, w kierunku pedagogiki społeczno-opiekuńczej z pedagogiką szkolną {Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie} oraz wykształcenie z zakresu terapii integracji sensorycznej z terapią ręki {Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego}. Zdobyłam także stopień awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty.

Prowadzę: terapię, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia motywacyjne, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rewalidacji (dla dzieci z WWR i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego), zajęcia wyrównawcze, zajęcia z zakresu terapii ręki oraz inne zajęcia terapeutyczno- edukacyjne, to jest: arteterapeutyczne, teatroterapeutyczne, polisensoryczne. Ponadto zajmuję się nauką liter i cyfr oraz doskonaleniem techniki czytania i pisania.
Zapraszam także na zajęcia grupowe (2-5 uczestników) rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne. Trening umiejętności społecznych (TUS) rekomendowany jest dla dzieci nieradzących sobie w relacjach społecznych oraz z wyrażaniem własnych uczuć, jak i mających całościowe zaburzenia rozwoju ze spektrum autyzmu.

Zajęcia, korepetycje lub terapię pedagogiczną prowadzę prywatnie w Krakowie - Os. Dywizjonu 303.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tel.: +48 516 070 681 .
Cennik: zajęcia indywidualne 60 min - 120 zł.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Zajęcia terapeutyczne, WWR, rewalidacja. Pedagogika specjalna/ terapeutyczna.
120 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności