Profil specjalisty

Katarzyna Wołowiec

Katarzyna Wołowiec

Logopeda, Neurologopeda
(0)

Nazywam się Katarzyna Wołowiec. Ukończyłam studia z zakresu logopedii, a następnie neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki pracy w żłobku, przedszkolu, szkole oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Swoją wiedzę stale uzupełniam i doskonalę, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Metody i strategie terapeutyczne dobieram odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.

Kielce, Silniczna 5/8

O mnie

Nazywam się Katarzyna Wołowiec. Ukończyłam studia z zakresu logopedii, a następnie neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki pracy w żłobku, przedszkolu, szkole oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.
Swoją wiedzę stale uzupełniam i doskonalę, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Metody i strategie terapeutyczne dobieram odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Diagnoza/konsultacja
120.0 zł
Terapia logopedyczna
80.0 zł
Wczesna nauka czytania
80.0 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności