Profil specjalisty

Katarzyna Kucia

Katarzyna Kucia

Pedagog
(0)

Jestem absolwentem pedagogiki specjalnej, posiadam liczne kursy w zakresie terapii behawioralnej czy treningu umiejętności społecznych. Dodatkowo jestem tłumaczem języka migowego. Moja praca polega przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb dziecka. Zawsze, zanim zacznę pracować chce dobrze poznać dziecko oraz jego środowisko, aby wiedzieć jak dostosować zajęcia, by były ciekawe i przynosiły dobre rezultaty. Terapia, która prowadzę opiera się na nauce przez zabawę. Tylko dzięki fajnej atmosferze jesteśmy w stanie wiele osiągnąć w terapii.

Gdańsk, Jana Kielasa 3

O mnie

Jestem absolwentem pedagogiki specjalnej, posiadam liczne kursy w zakresie terapii behawioralnej czy treningu umiejętności społecznych. Dodatkowo jestem tłumaczem języka migowego.

Moja praca polega przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb dziecka. Zawsze, zanim zacznę pracować chce dobrze poznać dziecko oraz jego środowisko, aby wiedzieć jak dostosować zajęcia, by były ciekawe i przynosiły dobre rezultaty.
Terapia, która prowadzę opiera się na nauce przez zabawę. Tylko dzięki fajnej atmosferze jesteśmy w stanie wiele osiągnąć w terapii.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia indywidualna
80 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności