Profil specjalisty

Stanisz Karolina

Stanisz Karolina

Neurologopeda
(0)

Jestem logopedą, naurologopeda,terapeutą ręki, terapeutą manualnym, logorytmikiem i muzykiem. Od 10 lat prowadzę terapię w placówkach oświatowych i we własnym gabinecie. Oferuję skuteczną terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy na różnym tle oraz reedukację w zakresie mowy utraconej. Swoją wiedzę regularnie wzbogacam uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach, studiach podyplomowych, a zdobyte umiejętności wykorzystuję praktykując nowoczesne podejście do zawodu.

Kłomnice, Częstochowska 18

O mnie

Jestem logopedą, naurologopeda,terapeutą ręki, terapeutą manualnym, logorytmikiem i muzykiem. Od 10 lat prowadzę terapię w placówkach oświatowych i we własnym gabinecie. Oferuję skuteczną terapię wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy na różnym tle oraz reedukację w zakresie mowy utraconej.

Swoją wiedzę regularnie wzbogacam uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach, studiach podyplomowych, a zdobyte umiejętności wykorzystuję praktykując nowoczesne podejście do zawodu.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia logopedyczna/neurologopedyczna
85 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności