Profil specjalisty

Karolina  Gajek

Karolina Gajek

Neurologopeda
(0)

Jestem logopedą, neurologopedą, providerem ATS Neuroflow, terapeutą miofunkcjonalnym, terapeutą Empathy Dolls. Pracuję w Poradni Pscyhologiczno - Pedagogicznej w Mielcu oraz jestem założycielką Mówię- Gabinet Neurologopedyczny. Organizuję również szkolenia nie tylko dla logopedów, ale także dla specjalistów którzy współpracują z logopedami:) Pracuję przede wszystkim z dziećmi, które mają opóźniony rozwój mowy, afazję, zaburzenia przetwarzania słuchowego, zaburzenia miofunkcjonalne. Współpracuję z ortodontami, fizjoterapeutami oraz prowadzę stymulację ENMOT ( Elektro Neuro Stymulacja Obszaru Twarzowego). Podczas diagnozy wykonywana jest diagnoza logo- i neurologopedyczna oraz badanie słuchu. Zaburzeniami przetwarzania słuchowego zainteresowałam się w 2017r., od tego czasu jest to mój priorytet.

Mielec, Głowackiego 10

O mnie

Jestem logopedą, neurologopedą, providerem ATS Neuroflow, terapeutą miofunkcjonalnym, terapeutą Empathy Dolls. Pracuję w Poradni Pscyhologiczno - Pedagogicznej w Mielcu oraz jestem założycielką Mówię- Gabinet Neurologopedyczny. Organizuję również szkolenia nie tylko dla logopedów, ale także dla specjalistów którzy współpracują z logopedami:)

Pracuję przede wszystkim z dziećmi, które mają opóźniony rozwój mowy, afazję, zaburzenia przetwarzania słuchowego, zaburzenia miofunkcjonalne. Współpracuję z ortodontami, fizjoterapeutami oraz prowadzę stymulację ENMOT ( Elektro Neuro Stymulacja Obszaru Twarzowego). Podczas diagnozy wykonywana jest diagnoza logo- i neurologopedyczna oraz badanie słuchu.

Zaburzeniami przetwarzania słuchowego zainteresowałam się w 2017r., od tego czasu jest to mój priorytet.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Diagnoza neurologopedyczna
150.0 zł
Diagnoza logopedyczna
130.0 zł
Terapia logopedyczna/neurologopedyczna
80.0 zł
Konsultacja
100.0 zł
Terapia ENMOT/elektrostymyclacja
90.0 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności