Profil specjalisty

Jagoda Szczerkowska

Jagoda Szczerkowska

Pedagog
(0)

Jestem pedagogiem, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz certyfikowanym terapeutą ręki. Na co dzień prowadzę zajęcia terapii pedagogicznej i terapii ręki, pracuję z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową, specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania, dziećmi z grupy ryzyka dysleksji, zaburzeniami koncentracji uwagi i zapamiętywaniem, zaburzeniami koordynacji oko-ręka, zaburzeniami sprawności grafomotorycznej i nieadekwatnym dostosowaniem siły oraz szybkości ruchów do wykonywanej czynności. Stosuję metody dydaktyczne i wychowawcze dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości dziecka. Terapia pedagogiczna ma na celu usprawnianie i minimalizowanie objawów trudności, ten cel przyświeca mojej codziennej pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę pomóc w przezwyciężaniu trudności, a największą radością jest postęp osiągnięty przez dziecko. Staram się nieustannie wzbogacać swój warsztat pracy, uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach specjalistycznych m.in.: Szkolenie uprawniające do wykorzystywania METODY STRUKTURALNEJ do nauki czytania i pisania oraz narzędzia diagnostycznego KARTY OCENY CZYTANIA I PISANIA - KOCP „Kurs terapia ręki I i II” – Nadający uprawnienia do diagnozy i prowadzenia zajęć terapeutycznych z Terapii ręki. „Indywidualizacja pracy z dzieckiem z nadpobudliwością psychoruchową i zaburzeniami uwagi” „Zabawy badawcze i eksperymenty w edukacji elementarnej” „Metoda 18 struktur wyrazowych w pracy z dziećmi z trudnościami w czytaniu i pisaniu” „Metody aktywizujące w pracy z grupą” „Sześciolatek w szkole – zabawa jako dziecięca forma uczenia się”

Łódź, Żubardzka 3

O mnie

Jestem pedagogiem, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz certyfikowanym terapeutą ręki.
Na co dzień prowadzę zajęcia terapii pedagogicznej i terapii ręki, pracuję z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową, specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania, dziećmi z grupy ryzyka dysleksji, zaburzeniami koncentracji uwagi i zapamiętywaniem, zaburzeniami koordynacji oko-ręka, zaburzeniami sprawności grafomotorycznej i nieadekwatnym dostosowaniem siły oraz szybkości ruchów do wykonywanej czynności.

Stosuję metody dydaktyczne i wychowawcze dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości dziecka. Terapia pedagogiczna ma na celu usprawnianie i minimalizowanie objawów trudności, ten cel przyświeca mojej codziennej pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że mogę pomóc w przezwyciężaniu trudności, a największą radością jest postęp osiągnięty przez dziecko.

Staram się nieustannie wzbogacać swój warsztat pracy, uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach specjalistycznych m.in.:

Szkolenie uprawniające do wykorzystywania METODY STRUKTURALNEJ do nauki czytania i pisania oraz narzędzia diagnostycznego KARTY OCENY CZYTANIA I PISANIA - KOCP
„Kurs terapia ręki I i II” – Nadający uprawnienia do diagnozy i prowadzenia zajęć terapeutycznych z Terapii ręki.
„Indywidualizacja pracy z dzieckiem z nadpobudliwością psychoruchową i zaburzeniami uwagi”
„Zabawy badawcze i eksperymenty w edukacji elementarnej”
„Metoda 18 struktur wyrazowych w pracy z dziećmi z trudnościami w czytaniu i pisaniu”
„Metody aktywizujące w pracy z grupą”
„Sześciolatek w szkole – zabawa jako dziecięca forma uczenia się”

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia pedagogiczna
80 zł
Terapia ręki
100 zł
Diagnoza czytania i pisania - KOCP
180 zł
Diagnoza zagrożenia dysleksji - SWM, dzieci w wieku 3-6 lat
180 zł
Nauka czytania
80 zł
Omówienie i przekazanie pisemnej diagnozy czytania i pisania KOCP
100 zł
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
80 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności