Profil specjalisty

Iwona Fijołek

Iwona Fijołek

Pedagog
(0)

Jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i terapeutą ręki. Na co dzień pracuje jako pedagog prowadzący terapię pedagogiczną oraz terapię ręki w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Prowadzę zajęcia dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńcza, resocjalizacyjna, terapia pedagogiczna. Prowadzę również zajęcia induwidualne z przedszkolakami - przez zabawę rozwijamy zdolności z zakresu motoryki małej, percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej. Pomagam w nauce czytania, liczenia oraz przygotowania do szkoły. Moja oferta obejmuje również zajęcia indywidualne - korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci w wieku szkolnym. Prywatnie jestem mamą 3 letnich bliźniaków. Zajęcia prowadzę w domu ucznia.

Chorzów, Hajducka

O mnie

Jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i terapeutą ręki. Na co dzień pracuje jako pedagog prowadzący terapię pedagogiczną oraz terapię ręki w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Prowadzę zajęcia dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia dojrzałości szkolnej.
Ukończyłam studia na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńcza, resocjalizacyjna, terapia pedagogiczna.
Prowadzę również zajęcia induwidualne z przedszkolakami - przez zabawę rozwijamy zdolności z zakresu motoryki małej, percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej. Pomagam w nauce czytania, liczenia oraz przygotowania do szkoły. Moja oferta obejmuje również zajęcia indywidualne - korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci w wieku szkolnym.
Prywatnie jestem mamą 3 letnich bliźniaków.

Zajęcia prowadzę w domu ucznia.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
terapia pedagogiczna kolejna wizyta - w domu ucznia
80 zł
diagnoza pedagogiczna - w domu ucznia
200 zł
Jednorazowa terapia pedagogiczna - w domu ucznia
120 zł
konsultacja dla rodzica - z dojazdem
100 zł
opinia pedagogiczna - po minimum 4 spotkaniach
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności