Profil specjalisty

Ewa Budzyńska

Ewa Budzyńska

Pedagog
(0)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w sferze edukacyjnej i społecznej w atmosferze szacunku, otwartości i wzmacniania swojej wartości? Jest to możliwe na zajęciach ze mną. Od 21 lat pracuje w szkole integracyjnej jako nauczyciel wspomagający podczas lekcji przedmiotowych jak i zajęć rewalidacyjnych. Opiekowałam się uczniami z wieloma rodzajami niepełnosprawności. Mam doświadczenie pracy, zarówno z młodszymi dziećmi, jak i ze starszą młodzieżą. Od wielu lat prowadzę zajęcia Wychowanie do życia w rodzinie, także dla uczniów ze SPE. Fascynuję się wczesną nauką czytania metodą symultaniczno - sekwencyjną (metoda krakowską) i mam duże sukcesy na tym polu. Moi uczniowie z dysgrafią piszą czytelnie i starannie. Od kilku lat wprowadzam nowatorską metodę wychowawczą Pozytywna Dyscyplina w swojej szkole, również dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jestem autorką innowacji i koordynatorem wielu projektów. Prowadzę zajęcia z zakresu: - rewalidacji - terapii pedagogicznej - zajęć nauki czytania metodą sylabową - zajęcia ze starannego pisania - grafomotoryka Zajęcia odbywają się w domu dziecka.

Warszawa, Przeworska

O mnie

Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w sferze edukacyjnej i społecznej w atmosferze szacunku, otwartości i wzmacniania swojej wartości?
Jest to możliwe na zajęciach ze mną. Od 21 lat pracuje w szkole integracyjnej jako nauczyciel wspomagający podczas lekcji przedmiotowych jak i zajęć rewalidacyjnych. Opiekowałam się uczniami z wieloma rodzajami niepełnosprawności. Mam doświadczenie pracy, zarówno z młodszymi dziećmi, jak i ze starszą młodzieżą. Od wielu lat prowadzę zajęcia Wychowanie do życia w rodzinie, także dla uczniów ze SPE. Fascynuję się wczesną nauką czytania metodą symultaniczno - sekwencyjną (metoda krakowską) i mam duże sukcesy na tym polu. Moi uczniowie z dysgrafią piszą czytelnie i starannie. Od kilku lat wprowadzam nowatorską metodę wychowawczą Pozytywna Dyscyplina w swojej szkole, również dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jestem autorką innowacji i koordynatorem wielu projektów.
Prowadzę zajęcia z zakresu:
- rewalidacji
- terapii pedagogicznej
- zajęć nauki czytania metodą sylabową
- zajęcia ze starannego pisania - grafomotoryka
Zajęcia odbywają się w domu dziecka.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
terapia pedagogiczna z dojazdem do dziecka
150 zł
wczesna nauka czytania metodą sylabową z dojazdem do dziecka
150 zł
Grafomotoryka z dojazdem do dziecka
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności