Profil specjalisty

Danuta  Zakrzewska-Matuszewska

Danuta Zakrzewska-Matuszewska

Pedagog
(0)

Zielony balonik to miejsce, w którym jedni znajdą wsparcie w przezwyciężeniu trudności szkolnych, a inni w doskonaleniu funkcjonowania społecznego. Dodajemy pewności siebie poprzez kształtowanie pozytywnej samooceny. Wspieramy rodziców w pokonywaniu trudności wychowawczych i pokazujemy, jak rozwijać umiejętność rodzicielskie. A dlaczego " Zielony balonik" ? A dlaczego nie "Żółty..." ? ? Kto czyta, ten wie. A, kto wie, niech śledzi nasz FB, niewykluczone, że będzie to przedmiotem ?korzystnej zabawy?) Nasz " Zielony balonik" ma być tym, co pomoże Waszemu dziecku. Tym, co spowoduje rozwój, wywoła pozytywne zmiany. To miejsce, które poprzez wspieranie dziecka w podejmowaniu systematycznego wysiłku pomoże mu zażegnać trudności w nauce, ale i te wynikające z funkcjonowania w grupie. Wyposażymy je w niezbędne umiejętności. Wspieramy także rodziców poprzez konsultacje ( bezpłatne dla rodziców naszych podopiecznych) oraz poprzez organizowanie szkoleń i warsztatów tematycznych dla rodziców i opiekunów ( zawsze bezpłatne dla rodziców/ opiekunów naszych podopiecznych), a także innych osób zainteresowanych wskazanym obszarem . A dlaczego Zielony...? Bo to dobry kolor.? Zapraszam do polubienia i obserwowania strony "Zielony balonik"!

Szczecin, Lutniana 39/22

O mnie

Zielony balonik to miejsce, w którym jedni znajdą wsparcie w przezwyciężeniu trudności szkolnych, a inni w doskonaleniu funkcjonowania społecznego. Dodajemy pewności siebie poprzez kształtowanie pozytywnej samooceny. Wspieramy rodziców w pokonywaniu trudności wychowawczych i pokazujemy, jak rozwijać umiejętność rodzicielskie.

A dlaczego " Zielony balonik" ? A dlaczego nie "Żółty..." ? ? Kto czyta, ten wie. A, kto wie, niech śledzi nasz FB, niewykluczone, że będzie to przedmiotem ?korzystnej zabawy?)

Nasz " Zielony balonik" ma być tym, co pomoże Waszemu dziecku. Tym, co spowoduje rozwój, wywoła pozytywne zmiany. To miejsce, które poprzez wspieranie dziecka w podejmowaniu systematycznego wysiłku pomoże mu zażegnać trudności w nauce, ale i te wynikające z funkcjonowania w grupie. Wyposażymy je w niezbędne umiejętności.

Wspieramy także rodziców poprzez konsultacje ( bezpłatne dla rodziców naszych podopiecznych) oraz poprzez organizowanie szkoleń i warsztatów tematycznych dla rodziców i opiekunów ( zawsze bezpłatne dla rodziców/ opiekunów naszych podopiecznych), a także innych osób zainteresowanych wskazanym obszarem .

A dlaczego Zielony...? Bo to dobry kolor.?

Zapraszam do polubienia i obserwowania strony "Zielony balonik"!

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Zajęcia indywidualne
100 zł
Zajęcia w małych grupach ( do 5 osób)
65 zł
Wydarzenia, szkolenia od 35 zł
35 zł
10 % -Stały rabat na całą ofertę dla rodzin z przynajmniej dwójką dzieci oraz dla dzieci z Opinią/ Orzeczeniem PPP
10 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności