Profil specjalisty

Beata Sielewicz-Kłopotowska

Beata Sielewicz-Kłopotowska

Pedagog
(0)

Jestem nauczycielem matematyki oraz terapeutą pedagogicznym w zakresie matematyki. Od kilku lat prowadzę gabinet terapeutyczno-diagnostyczny, który oferuje: - diagnozę funkcjonalną umiejętności matematycznych - diagnozę specyficznych trudności w nauce matematyki, w tym diagnoza ryzyka dyskalkulii - terapię pedagogiczną w zakresie matematyki - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki, - wyrównanie braków z matematyki (klasyczne korepetycje). Terapia i zajęcia indywidualne prowadzone są na podstawie diagnozy, często z wykorzystaniem pedagogiki M. Montessori, planu daltonskiego oraz pedagogiki prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej.

Olsztyn, Herberta 2c/1

O mnie

Jestem nauczycielem matematyki oraz terapeutą pedagogicznym w zakresie matematyki. Od kilku lat prowadzę gabinet terapeutyczno-diagnostyczny, który oferuje:
- diagnozę funkcjonalną umiejętności matematycznych
- diagnozę specyficznych trudności w nauce matematyki, w tym diagnoza ryzyka dyskalkulii
- terapię pedagogiczną w zakresie matematyki
- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki,
- wyrównanie braków z matematyki (klasyczne korepetycje). Terapia i zajęcia indywidualne prowadzone są na podstawie diagnozy, często z wykorzystaniem pedagogiki M. Montessori, planu daltonskiego oraz pedagogiki prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności