Profil specjalisty

Anna Cybula

Anna Cybula

Pedagog
(0)

Nazywam się Anna Cybula. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem pedagogiem społeczno- opiekuńczym, pedagogiem szkolnym, terapeutą pedagogicznym, edukatorem, streetworkerem i wychowawcą. Prowadzę mobilny gabinet Terapii Pedagogicznej w Krakowie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą od 8 do 18 roku życia ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia), z problemami wychowawczymi. Prowadzę warsztaty edukacyjno- profilaktyczne. Oferuję także wsparcie dla rodziców i opiekunów w pokonywaniu problemów wychowawczy w relacji z dziećmi. Zajęcia, konsultacje, porady prowadzę w miejscu zamieszkania klienta, online, a także w gabinecie stacjonarnym.

Kraków, Bpa Albina Małysiaka 24e

O mnie

Nazywam się Anna Cybula.
Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jestem pedagogiem społeczno- opiekuńczym, pedagogiem szkolnym, terapeutą pedagogicznym, edukatorem, streetworkerem i wychowawcą.
Prowadzę mobilny gabinet Terapii Pedagogicznej w Krakowie.
Pracuje z dziećmi i młodzieżą od 8 do 18 roku życia ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia), z problemami wychowawczymi. Prowadzę warsztaty edukacyjno- profilaktyczne. Oferuję także wsparcie dla rodziców i opiekunów w pokonywaniu problemów wychowawczy w relacji z dziećmi.
Zajęcia, konsultacje, porady prowadzę w miejscu zamieszkania klienta, online, a także w gabinecie stacjonarnym.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Trening koncentracji
80 zł
Wsparcie pedagogiczne
90 zł
Trening korekcyjno- kompensacyjny
90 zł
Warsztaty ortograficzne
90 zł
Trening umiejętności uczenia się
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności