Profil specjalisty

Aleksandra  Stefanowska

Aleksandra Stefanowska

Pedagog
(0)

;) Trwają zapisy na przyszły rok szkolny ! ;) Kochani Rodzice! :-) Wasze Dziecko ma problem z koncentracją, skupieniem uwagi? A może szybko się rozprasza? Ma problem z czytaniem lub pisaniem? Może Matematyka nie jest jego lepszą stroną? A może jest dyslektykiem? Nie martwcie się, pomogę ! :) Skuteczne uczenie matematyki jest moją pasją. Z zawodu jestem Nauczycielem oraz Pedagogiem Specjalnym, który uwielbia to co robi ;) Przygotowuję do testów, egzaminów, zaliczeń, konkursów również w sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowego działania. Pracuję od 8 lat na co dzień z dziećmi i młodzieżą. Z wielką przyjemnością pomogę Waszemu dziecku przy odrabianiu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianu. Pomogę także w tłumaczeniu zagadnień programowych. Posiadam własne materiały dydaktyczne i na każde zajęcia próbuję zawsze coś nowego przygotowywać w łatwy i zrozumiały sposób. Naukę dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego dziecka, wykorzystuje różnego rodzaju metody i formy pracy. Dobór treści nauczania dobieram do zainteresowań i osobowości dziecka. Stawiam przede wszystkim na aktywność intelektualną dziecka i na jego kreatywność. Zajmuję się również uczniami z dysleksją, dysortografią oraz ćwiczeniami terapeutycznymi, kompensującymi trudności w stosowaniu zasad i reguł ortograficznych. Pomogę także w przygotowaniu przedszkolaka do podjęcia nauki w szkole. Mam również doświadczenie w przygotowywaniu Ucznia do egzaminu poprawkowego a także do : - sprawdzianu kompetencji po 3 klasie szkoły podstawowej i po 6 klasie szkoły podstawowej. Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki w testach kompetencji. - sprawdzianie po 8 klasie . Na swoim koncie mam wiele sukcesów które pozwalają mi dalej pomagać innym Uczniom a także czerpać również z tego radość. Szczęśliwy Uczeń == Szczęśliwy Nauczyciel. ;) Dodatkowo: Podejmuję pracę z: dzieckiem nadpobudliwym, trudną młodzieżą, dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi itp. Posiadam własny samochód więc dojazd nie będzie dla mnie problemem.;);) Kontakt: 508 851 083 ;) Pozdrawiam ;) Zapraszam również na moja stronę;) https://www.facebook.com/terapeuta.nauczyciel.pedagogspecjalny.trenerTUS/

Tokary, Wierzbowa

O mnie

;) Trwają zapisy na przyszły rok szkolny ! ;)

Kochani Rodzice! :-)
Wasze Dziecko ma problem z koncentracją, skupieniem uwagi? A może szybko się rozprasza? Ma problem z czytaniem lub pisaniem? Może Matematyka nie jest jego lepszą stroną? A może jest dyslektykiem? Nie martwcie się, pomogę ! :)
Skuteczne uczenie matematyki jest moją pasją. Z zawodu jestem Nauczycielem oraz Pedagogiem Specjalnym, który uwielbia to co robi ;)
Przygotowuję do testów, egzaminów, zaliczeń, konkursów również w sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowego działania.
Pracuję od 8 lat na co dzień z dziećmi i młodzieżą.
Z wielką przyjemnością pomogę Waszemu dziecku przy odrabianiu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianu.
Pomogę także w tłumaczeniu zagadnień programowych.
Posiadam własne materiały dydaktyczne i na każde zajęcia próbuję zawsze coś nowego przygotowywać w łatwy i zrozumiały sposób.
Naukę dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego dziecka, wykorzystuje różnego rodzaju metody i formy pracy.
Dobór treści nauczania dobieram do zainteresowań i osobowości dziecka.
Stawiam przede wszystkim na aktywność intelektualną dziecka i na jego kreatywność.
Zajmuję się również uczniami z dysleksją, dysortografią oraz ćwiczeniami terapeutycznymi, kompensującymi trudności w stosowaniu zasad i reguł ortograficznych.
Pomogę także w przygotowaniu przedszkolaka do podjęcia nauki w szkole.
Mam również doświadczenie w przygotowywaniu Ucznia do egzaminu poprawkowego a także do :
- sprawdzianu kompetencji po 3 klasie szkoły podstawowej i po 6 klasie szkoły podstawowej. Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki w testach kompetencji.
- sprawdzianie po 8 klasie .
Na swoim koncie mam wiele sukcesów które pozwalają mi dalej pomagać innym Uczniom a także czerpać również z tego radość.
Szczęśliwy Uczeń == Szczęśliwy Nauczyciel. ;)
Dodatkowo:
Podejmuję pracę z: dzieckiem nadpobudliwym, trudną młodzieżą, dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi itp.
Posiadam własny samochód więc dojazd nie będzie dla mnie problemem.;);)
Kontakt: 508 851 083 ;)
Pozdrawiam ;)

Zapraszam również na moja stronę;)
https://www.facebook.com/terapeuta.nauczyciel.pedagogspecjalny.trenerTUS/

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia pedagogiczna
75 zł
Terapia Ręki
75 zł
Konsultacja pedagogiczna
80 zł
Edukacja polonistyczne
75 zł
Edukacja matematyczna
75 zł
Zajęcia ogólnorozwojowe
75 zł
Wczesne wspomaganie rozwoju
75 zł
Trening umiejętności społecznych
75 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności