Profil specjalisty

Aleksandra Kurbiel-Syrocka

Aleksandra Kurbiel-Syrocka

Fizjoterapeuta
(0)

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku neuroinformatyka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych publicznych i prywatnych placówkach w Polsce. W czasie studiów dwukrotnie uczestniczyła w wymianie międzynarodowej w Porto oraz w Lizbonie. Specjalizuje się w fizjoterapii dzieci i młodzieży, zwłaszcza w zakresie terapii wad postawy. Cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i branżowych konferencjach naukowych. Dodatkowo trudni się tłumaczeniem kursów o tematyce fizjoterapeutycznej prowadzonych w języku angielskim. Obecnie jest liderką zespołu tworzącego serwis dla rodziców wadyposatwy.edu.pl, który popularyzuje wiedzę dotyczącą zdrowego rozwoju dzieci i młodzieży. Aktywność promuje także prywatnie. Czas lubi spędzać w ruchu – biegając, pływając i jeżdżąc rowerem. Dodatkowo jest instruktorką pływania. Kursy Kinesiology taping Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich –Techniki Energizacji Mięśni Współczesne metody rehabilitacji pulmonologicznej Terapia lustrzana Kurs Instruktora pływania Kurs podstawowy koncepcji PNF Kurs ProPedis – diagnostyka i terapia stóp Kompleksowa diagnostyka i terapia wad postawy oraz skolioz według metody FITS. Anatomy trains – struktura i funkcja. Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci według Barbary Zukunft-Huber Kurs FITS Master

Warszawa, Płochocińska 111

O mnie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku neuroinformatyka.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych publicznych i prywatnych placówkach w Polsce. W czasie studiów dwukrotnie uczestniczyła w wymianie międzynarodowej w Porto oraz w Lizbonie.

Specjalizuje się w fizjoterapii dzieci i młodzieży, zwłaszcza w zakresie terapii wad postawy. Cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i branżowych konferencjach naukowych.

Dodatkowo trudni się tłumaczeniem kursów o tematyce fizjoterapeutycznej prowadzonych w języku angielskim.

Obecnie jest liderką zespołu tworzącego serwis dla rodziców wadyposatwy.edu.pl, który popularyzuje wiedzę dotyczącą zdrowego rozwoju dzieci i młodzieży.
Aktywność promuje także prywatnie. Czas lubi spędzać w ruchu – biegając, pływając i jeżdżąc rowerem. Dodatkowo jest instruktorką pływania.

Kursy
Kinesiology taping
Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich –Techniki Energizacji Mięśni
Współczesne metody rehabilitacji pulmonologicznej
Terapia lustrzana
Kurs Instruktora pływania
Kurs podstawowy koncepcji PNF
Kurs ProPedis – diagnostyka i terapia stóp
Kompleksowa diagnostyka i terapia wad postawy oraz skolioz według metody FITS.
Anatomy trains – struktura i funkcja.
Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci według Barbary Zukunft-Huber
Kurs FITS Master

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja fizjoterapeutyczna
135 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności