Profil specjalisty

Aleksandra Bernat

Aleksandra Bernat

Fizjoterapeuta
(0)

Część! Nazywam sie Ola i specjalizuje się w pracy z dziećmi z problemami neurologicznymi. Jesli szukasz kogoś kto zaplanuję długofalowy proces terapeutyczny Twojego dziecka to świetnie trafiłeś ;) Oprócz wsparcia pacjenta w zdobywaniu coraz większej samodzielności i niezależności proponuje pomoc w doborze zaopatrzenia ortopedycznego (wózki, pionizatory, ortezy, kombinezony). Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Terapii Funkcjonalnej Dzielny Miś w Warszawie. W swojej pracy łącze różne podejścia i metody terapeutyczne jednak tą najważniejszą jest NDT Bobath. Oprócz pracy nad dużą motoryka mogę zaproponować również zajęcia z terapii ręki oraz turnusy terapii wymuszonej koniecznością CIMT z gipsowaniem kończyny górnej. Serdecznie zapraszam!

Warszawa, Świętojerska 5/7

O mnie

Część!
Nazywam sie Ola i specjalizuje się w pracy z dziećmi z problemami neurologicznymi.
Jesli szukasz kogoś kto zaplanuję długofalowy proces terapeutyczny Twojego dziecka to świetnie trafiłeś ;)
Oprócz wsparcia pacjenta w zdobywaniu coraz większej samodzielności i niezależności proponuje pomoc w doborze zaopatrzenia ortopedycznego (wózki, pionizatory, ortezy, kombinezony).
Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Terapii Funkcjonalnej Dzielny Miś w Warszawie.
W swojej pracy łącze różne podejścia i metody terapeutyczne jednak tą najważniejszą jest NDT Bobath.
Oprócz pracy nad dużą motoryka mogę zaproponować również zajęcia z terapii ręki oraz turnusy terapii wymuszonej koniecznością CIMT z gipsowaniem kończyny górnej.
Serdecznie zapraszam!

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia NDT Bobath
180 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności