Profil specjalisty

Agnieszka Makosz

Agnieszka Makosz

Pedagog
(0)

Specjalizuję się w pracy z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi, o specjalnych potrzebach edukacyjnych (głównie spektrum autyzmu, niepełnosprawność intelektualna). Posiadam 13 letnią praktykę zawodową (głównie w pracy przedszkolnej i szkolnej, przy prowadzeniu min. terapii indywidualnej, grupowej, zajęć grupowych TUS, terapia ręki, i inne). Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna na APS w Warszawie, oraz szereg szkoleń kierunkowych związanych z pracą z osobami z autyzmem.

Białystok, Kopernika

O mnie

Specjalizuję się w pracy z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi, o specjalnych potrzebach edukacyjnych (głównie spektrum autyzmu, niepełnosprawność intelektualna). Posiadam 13 letnią praktykę zawodową (głównie w pracy przedszkolnej i szkolnej, przy prowadzeniu min. terapii indywidualnej, grupowej, zajęć grupowych TUS, terapia ręki, i inne).
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna na APS w Warszawie, oraz szereg szkoleń kierunkowych związanych z pracą z osobami z autyzmem.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
terapia indywidualna
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności