Profil specjalisty

Agata Więckiewicz

Agata Więckiewicz

Inne
(0)

Terapia pedagogiczna, Terapia Metodą Warnkego, wspomaganie dzieci w nauce matematyki, wspomaganie dzieci w nauce czytania i pisania. https://www.pieczmyslow.pl/ Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna oraz studia magisterskie o specjalności terapia pedagogiczna z socjoterapią. Zawsze ceniłam sobie zdobywanie nowych doświadczeń, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Jestem nauczycielem i terapeutą z zamiłowania i pasji. Na pierwszym miejscu moich zainteresowań jest człowiek, wspomaganie jego rozwoju od najwcześniejszych lat życia oraz obserwacja zmian jakie zachodzą w procesie wychowania i kształcenia. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji oraz radości. „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż” to słowa Janusza Korczaka, którymi kieruję się w pracy z dziećmi każdego dnia.

Lubawa, Grunwaldzka 24

O mnie

Terapia pedagogiczna, Terapia Metodą Warnkego, wspomaganie dzieci w nauce matematyki, wspomaganie dzieci w nauce czytania i pisania.
https://www.pieczmyslow.pl/
Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna oraz studia magisterskie o specjalności terapia pedagogiczna z socjoterapią. Zawsze ceniłam sobie zdobywanie nowych doświadczeń, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz konferencjach.
Jestem nauczycielem i terapeutą z zamiłowania i pasji. Na pierwszym miejscu moich zainteresowań jest człowiek, wspomaganie jego rozwoju od najwcześniejszych lat życia oraz obserwacja zmian jakie zachodzą w procesie wychowania i kształcenia. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji oraz radości.
„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż” to słowa Janusza Korczaka, którymi kieruję się w pracy z dziećmi każdego dnia.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
terapia pedagogiczna
0 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności