Profil specjalisty

Agata Tunowska

Agata Tunowska

Terapeuta zajęciowy
(0)

Dzień dobry, z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycielem terapeutą pedagogicznym. Aktualnie pracuje w przedszkolu jako nauczyciel. W swojej pracy skupiam się na relacji z dzieckiem, na indywidualizacji nauczania (forma, metody zajęć są dostosowane do możliwości, umiejętności i potrzeb dziecka). Na zajęciach indywidualnych usprawniamy motorykę małą, grafomotorykę, motorykę duża, logiczne myślenie, ćwiczymy pamięć oraz koncentrację uwagi, myślenie przyczynowo-skutkowe, stymulujemy rozwój intelektualny, pokonujemy trudności oraz pracujemy na mocnych stronach.

Pruszków , -

O mnie

Dzień dobry, z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycielem terapeutą pedagogicznym. Aktualnie pracuje w przedszkolu jako nauczyciel. W swojej pracy skupiam się na relacji z dzieckiem, na indywidualizacji nauczania (forma, metody zajęć są dostosowane do możliwości, umiejętności i potrzeb dziecka).
Na zajęciach indywidualnych usprawniamy motorykę małą, grafomotorykę, motorykę duża, logiczne myślenie, ćwiczymy pamięć oraz koncentrację uwagi, myślenie przyczynowo-skutkowe, stymulujemy rozwój intelektualny, pokonujemy trudności oraz pracujemy na mocnych stronach.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Pomoc w trudnościach szkolnych/ zajęcia wyrównawcze
60 zł
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - terapia pedagogiczna 30 minut
65 zł
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - terapia pedagogiczna 60 minut
80 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności