Profil specjalisty

Natalia Panek- Kilanowska

Natalia Panek- Kilanowska

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym, terapeutą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci. Certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej oraz Certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych TUS SST. Jestem również nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Mediatorem Rówieśniczym oraz Trenerem Szkoły dla Rodziców i wychowawców. Ukierunkowana jestem na pracę z dzieckiem z ADHD, oraz z dziećmi i młodzieżą z FASD, dziećmi ze spektrum autyzmu ASD. Przez cały okres mojej pracy rozwijam się zawodowo, biorę udział w szkoleniach, kursach m.in. „Metoda Dobrego Startu”, „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne”, „Trener Metody Ortograffiti w pracy z uczniem z trudnościami w nauce czytania, pisania, trudnościami w uczeniu się matematyki oraz dysgrafii”. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które nabyłam pracując w placówkach opiekuńczo- wychowawczych jako wychowawca i pedagog, terapeuta pedagogiczny. Od kilku lat czynny nauczyciel, terapeuta WWR i terapii pedagogicznej na terenie przedszkoli i szkół oraz diagnosta w Fundacji Wschodzące Słońce w Gdańsku. Wspieram rodziców, nauczycieli w procesie edukacji dzieci, jak również w wyborze jak najlepszych metod wychowawczych. Prywatnie jestem żoną, oraz mamą dwójki dzieci, moja rodzina jest motywacją w moich działaniach , bez bliskich trudno jest cokolwiek budować i robić. Uwielbiam czytać książki, jeździć na rowerze, zwiedzać zakamarki naszej pięknej Polski. Cenię sobie ciszę, wspólnie spędzony czas w gronie rodziny i najbliższych. Kocham przyrodę, dlatego w wolnej chwili często spędzam czas na świeżym powietrzu podziwiając naszą naturę. Pochłaniam tomy literatury dziecięcej, przygodowej oraz naukowej. Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne dziecku, gdzie podczas zajęć terapeutycznych będzie czuło się bezpiecznie, a tym samym będzie rozwijać swoje „skrzydła”. Miejsce gdzie rodzice będą wysłuchani i otrzymają cenne wsparcie. Dlatego powstał pomysł by utworzyć Centrum Terapii Dzieci i Młodzieży w Gdańsku- Kiełpino Górne. Jest to nowe miejsce, które od marca otwiera się dla dzieci, młodzieży i oczywiście dla Państwa. Zapraszam serdecznie ?

Gdańsk Kiełpino Górne, Marcowa 2/2b

O mnie

Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym, terapeutą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci. Certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej oraz Certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych TUS SST. Jestem również nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Mediatorem Rówieśniczym oraz Trenerem Szkoły dla Rodziców i wychowawców. Ukierunkowana jestem na pracę z dzieckiem z ADHD, oraz z dziećmi i młodzieżą z FASD, dziećmi ze spektrum autyzmu ASD.

Przez cały okres mojej pracy rozwijam się zawodowo, biorę udział w szkoleniach, kursach m.in. „Metoda Dobrego Startu”, „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne”, „Trener Metody Ortograffiti w pracy z uczniem z trudnościami w nauce czytania, pisania, trudnościami w uczeniu się matematyki oraz dysgrafii”.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które nabyłam pracując w placówkach opiekuńczo- wychowawczych jako wychowawca i pedagog, terapeuta pedagogiczny. Od kilku lat czynny nauczyciel, terapeuta WWR i terapii pedagogicznej na terenie przedszkoli i szkół oraz diagnosta w Fundacji Wschodzące Słońce w Gdańsku. Wspieram rodziców, nauczycieli w procesie edukacji dzieci, jak również w wyborze jak najlepszych metod wychowawczych.

Prywatnie jestem żoną, oraz mamą dwójki dzieci, moja rodzina jest motywacją w moich działaniach , bez bliskich trudno jest cokolwiek budować i robić. Uwielbiam czytać książki, jeździć na rowerze, zwiedzać zakamarki naszej pięknej Polski. Cenię sobie ciszę, wspólnie spędzony czas w gronie rodziny i najbliższych. Kocham przyrodę, dlatego w wolnej chwili często spędzam czas na świeżym powietrzu podziwiając naszą naturę. Pochłaniam tomy literatury dziecięcej, przygodowej oraz naukowej.

Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne dziecku, gdzie podczas zajęć terapeutycznych będzie czuło się bezpiecznie, a tym samym będzie rozwijać swoje „skrzydła”. Miejsce gdzie rodzice będą wysłuchani i otrzymają cenne wsparcie. Dlatego powstał pomysł by utworzyć Centrum Terapii Dzieci i Młodzieży w Gdańsku- Kiełpino Górne. Jest to nowe miejsce, które od marca otwiera się dla dzieci, młodzieży i oczywiście dla Państwa.

Zapraszam serdecznie ?

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Diagnoza Integracji Sensorycznej
470 zł
Terapia Integracji Sensorycznej 50 min
120 zł
Konsultacja z pedagogiem
130 zł
Konsultacja kryzysowa z konsultantem kryzysowym
150 zł
Terapia pedagogiczna
130 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności