Profil specjalisty

Marzena Grabska

Marzena Grabska

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Witam serdecznie, Jestem absolwentką Uniwersytetu Humianistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Z wykształcenia: * Psychopedagog; * Terapeuta pedagogiczny; * Terapeuta Metody Strukturalnej; * Terapeuta ręki; * Terapeuta Integracji Sensorycznej; * Terapeuta neurorozwojowym (w trakcie kształcenia). Na codzień zajmuje się diagnozą problemów oraz zaburzeń występujących u dzieci o podłożu psychologicznym i pedagogicznym. Moja oferta składa się z różnych form pracy z dziećmi. Zajęcia z terapii pedagogicznej służą wspomaganiu rozwoju dzieci z różnymi  trudnościami, które mają niekorzystny wpływ na proces zdobywania umiejętności szkolnych. Łączę naukę z zabawą, pomagając w ten sposób dzieciom, zdobywać nowe umiejętności i kompetencje. Zapraszam wszystkich tych którzy chcą się świetnie bawić jednocześnie ucząc się. Zajęcia prowadzone są wykorzystując specjalne metody, pobudzając przy tym zainteresowania i kreatywność dziecka oraz motywując go do działania. Dla każdego dziecka tworzę indywidualny program terapii psychopedagogicznej na podstawie diagnozy wstępnej oraz zaleceń zawartych w opiniach oraz orzeczeniach wydanych z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w tym: - Z trudnościami emocjonalnymi; - Z trudnościami manualnymi z zakresu motoryki małej, duże i grafomotoryki; - Z zaburzeniami pamięci, uwagi, koncentracji. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne - Polisensoryczne Warsztaty Ogólnorozwojowe; Doskonalenie technik czytania i pisania. Serdecznie zapraszam do kontaktu:)

Solec Kujawski, Wiejska 47a

O mnie


Witam serdecznie,

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humianistycznospołecznego SWPS w Poznaniu.

Z wykształcenia:


* Psychopedagog;
* Terapeuta pedagogiczny;
* Terapeuta Metody Strukturalnej;
* Terapeuta ręki;
* Terapeuta Integracji Sensorycznej;
* Terapeuta neurorozwojowym (w trakcie kształcenia).

Na codzień zajmuje się diagnozą problemów oraz zaburzeń występujących u dzieci o podłożu psychologicznym i pedagogicznym.

Moja oferta składa się z różnych form pracy z dziećmi.

Zajęcia z terapii pedagogicznej służą wspomaganiu rozwoju dzieci z różnymi  trudnościami, które mają niekorzystny wpływ na proces zdobywania umiejętności szkolnych.
Łączę naukę z zabawą, pomagając w ten sposób dzieciom, zdobywać nowe umiejętności i kompetencje.
Zapraszam wszystkich tych którzy chcą się świetnie bawić jednocześnie ucząc się.

Zajęcia prowadzone są wykorzystując specjalne metody, pobudzając przy tym zainteresowania i kreatywność dziecka oraz motywując go do działania.

Dla każdego dziecka tworzę indywidualny program terapii psychopedagogicznej na podstawie diagnozy wstępnej oraz zaleceń zawartych w opiniach oraz orzeczeniach wydanych z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w tym:
- Z trudnościami emocjonalnymi;
- Z trudnościami manualnymi z zakresu motoryki małej, duże i grafomotoryki;
- Z zaburzeniami pamięci, uwagi, koncentracji.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne - Polisensoryczne Warsztaty Ogólnorozwojowe;
Doskonalenie technik czytania i pisania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:)

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Diagnoza Oceny Rozwoju Psychoruchowego - KORP (od 1 misiąca do 9 roku życia). Pozwalają na ustalenie czy diagnozowane dziecko rozwija się harmonijnie oraz zgodnie z oczekiwaniami rozwojowymi określonymi w ramach każdego przedziału wiekowego.
360 zł
Diagnoza Oceny Zachowania i Emocji - KOZE ( od 1 misiąca do 16 roku życia). Pozwala na wykrycie niepokojących objawów w zachowaniu i reakcjach emocjonalnych dziecka, które są nieprawidłowe na poszczególnych etapach rozwoju
260 zł
Diagnoza Oceny Gotowości Szkolnej - KOGS. Ocena najważniejszych umiejętności dzieci kończących edukację przedszkolną.
440 zł
Terapia Pedagogiczna - 45 min. (pakiet 4 spotkań - 380 zł.)
100 zł
Terapia Pedagogiczna KORP-PT - ustalana indywidualnie dla dziecka
200 zł
Diagnoza procesów Integracji Sensorycznej
390 zł
Terapia procesów Integracji Sensorycznej
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności