Profil specjalisty

Marta STANIEK

Marta STANIEK

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach pedagogika oraz pedagogika specjalna. Uzyskałam tytuły zawodowe na specjalnościach: edukacja wczesnoszkolna i korekcyjna oraz edukacja integracyjna i włączająca zdobywając uprawnienia do pracy z dziećmi w normie rozwojowej oraz tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czy specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej oraz liczne kursy i szkolenia jak np. kurs Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej czy terapii ręki i zaburzeń motoryki małej. Od 2011 roku związana byłam z placówkami edukacyjnymi, gdzie prowadziłam zajęcia specjalistyczne i pracowałam z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym. Miałam możliwość pracować w placówkach państwowych oraz prywatnych gabinetach terapii. Moim szczególnym obszarem zainteresowań jest diagnostyka i terapia SI pacjentów w wieku od 1 do 6 roku życia oraz rozpoznawanie całościowych zaburzeń rozwoju na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Podczas zajęć staram się kłaść nacisk na budowanie pozytywnej relacji z pacjentem oraz współpracę z jego środowiskiem rodzinnym. Obecnie prowadzę terapię i diagnozę SI w gabinecie terapii dziecięcej AMINI.

Wieliszew, Podgórna 3d

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach pedagogika oraz pedagogika specjalna. Uzyskałam tytuły zawodowe na specjalnościach: edukacja wczesnoszkolna i korekcyjna oraz edukacja integracyjna i włączająca zdobywając uprawnienia do pracy z dziećmi w normie rozwojowej oraz tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czy specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej oraz liczne kursy i szkolenia jak np. kurs Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej czy terapii ręki i zaburzeń motoryki małej. Od 2011 roku związana byłam z placówkami edukacyjnymi, gdzie prowadziłam zajęcia specjalistyczne i pracowałam z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym. Miałam możliwość pracować w placówkach państwowych oraz prywatnych gabinetach terapii.
Moim szczególnym obszarem zainteresowań jest diagnostyka i terapia SI pacjentów w wieku od 1 do 6 roku życia oraz rozpoznawanie całościowych zaburzeń rozwoju na wczesnym etapie rozwoju dziecka.
Podczas zajęć staram się kłaść nacisk na budowanie pozytywnej relacji z pacjentem oraz współpracę z jego środowiskiem rodzinnym.
Obecnie prowadzę terapię i diagnozę SI w gabinecie terapii dziecięcej AMINI.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Terapia integracji sensorycznej
90 zł
Diagnoza procesów przetwarzania sensorycznego
360 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności