Profil specjalisty

Malwina Kocoń

Malwina Kocoń

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Jestem pedagożką specjalną, surdopedagożką, nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, terapeutką wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dyplomowaną lektorką polskiego języka migowego (PJM), terapeutką Integracji Sensorycznej, terapeutką ręki oraz instruktorką masażu Shantala i masażu Shantala Body Touch®. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w przedszkolu, poradni psychologiczno-pedagogicznej, w centrum rozwoju dziecka, w Pracowni Lingwistyki Migowej Uniwersytetu Warszawskiego i świadcząc Specjalistyczne Usługi Opiekuńcze (SUO). Praktykę terapeutyczną łączę z pracą naukowo-dydaktyczną na stanowisku asystenta w Instytucie Pedagogiki Specjalnej, Szkolnej i Kształcenia Nauczycieli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jestem doktorantką na wydziale Pedagogiki i Psychologii UP. Oprócz tego jestem też autorką/współautorką 17 publikacji naukowych. Dotąd byłam prelegentką siedmiu konferencji (ogólnopolskich i międzynarodowych), czterokrotnie zasiadałam jako członkini zespołów eksperckich. Stale poszerzam wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach, kursach, webinarach i zagłębiając się w literaturę. Podczas zajęć dbam o przyjazną atmosferę, a najważniejsza jest dla mnie bliska relacja z dzieckiem, oparta na podmiotowym traktowaniu, empatycznym dialogu i towarzyszenie mu w rozwoju. Równie ważna jest dla mnie ścisła współpraca z rodzicami, która jest istotą terapii dziecka.

Kraków, Bobrowskiego 15/43

O mnie

Jestem pedagożką specjalną, surdopedagożką, nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, terapeutką wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dyplomowaną lektorką polskiego języka
migowego (PJM), terapeutką Integracji Sensorycznej, terapeutką ręki oraz instruktorką masażu Shantala i masażu Shantala Body Touch®.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w przedszkolu, poradni psychologiczno-pedagogicznej, w centrum rozwoju dziecka, w Pracowni Lingwistyki Migowej Uniwersytetu Warszawskiego i świadcząc Specjalistyczne Usługi Opiekuńcze (SUO).

Praktykę terapeutyczną łączę z pracą naukowo-dydaktyczną na stanowisku asystenta w Instytucie Pedagogiki Specjalnej, Szkolnej i Kształcenia Nauczycieli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jestem doktorantką na wydziale Pedagogiki i Psychologii UP.
Oprócz tego jestem też autorką/współautorką 17 publikacji naukowych. Dotąd byłam prelegentką siedmiu konferencji (ogólnopolskich i międzynarodowych), czterokrotnie zasiadałam jako członkini zespołów eksperckich. Stale poszerzam wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach, kursach, webinarach i zagłębiając się w literaturę.

Podczas zajęć dbam o przyjazną atmosferę, a najważniejsza jest dla mnie bliska relacja z dzieckiem, oparta na podmiotowym traktowaniu, empatycznym dialogu i towarzyszenie mu w rozwoju. Równie ważna jest dla mnie ścisła współpraca z rodzicami, która jest istotą terapii dziecka.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
-
0 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności