Profil specjalisty

Kamila Mazurek - Otto

Kamila Mazurek - Otto

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Witam. Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą integracji sensorycznej, specjalistą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutą Metody Tomatis, terapeutą ręki w zakresie integracji sensorycznej. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na kierunkach "Pedagogika Specjalna" i "Wczesne Wspomaganie Rozwoju dzieci ze złożonymi zaburzeniami oraz wspieranie ich rodzin". Posiadam liczne certyfikowane szkolenia uzupełniające (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej, Fundacja "Okno", Cognitus Centrum Szkoleń). Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w normie rozwojowej oraz z dziećmi ze szczególnymi potrzebami (m.in. spektrum autyzmu, zaburzenia genetyczne, adhd). Współpracuję z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, przedszkolami terapeutycznymi, przedszkolami ogólnodostępnymi. Prowadzę własne gabinety terapeutyczne w Warszawie pod nazwą "Stacja Reakcja" www.stacjareakcja.pl . Wykonuję diagnozy, prowadzę terapie, konsultacje z rodzicem. Podchodzę indywidualnie do każdego dziecka, ponieważ, jak wiadomo każde z nich rozwija się w swoim tempie. Dostosowuję metody pracy do możliwości danego dziecka. W terapii bardzo ważny jest dla mnie bardzo dobry kontakt z dzieckiem, świetna zabawa, współpraca z rodzicem. Zapraszam do kontaktu.

Warszawa, Patriotów 309

O mnie

Witam.
Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą integracji sensorycznej, specjalistą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutą Metody Tomatis, terapeutą ręki w zakresie integracji sensorycznej. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na kierunkach "Pedagogika Specjalna" i "Wczesne Wspomaganie Rozwoju dzieci ze złożonymi zaburzeniami oraz wspieranie ich rodzin". Posiadam liczne certyfikowane szkolenia uzupełniające (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej, Fundacja "Okno", Cognitus Centrum Szkoleń). Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w normie rozwojowej oraz z dziećmi ze szczególnymi potrzebami (m.in. spektrum autyzmu, zaburzenia genetyczne, adhd). Współpracuję z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, przedszkolami terapeutycznymi, przedszkolami ogólnodostępnymi. Prowadzę własne gabinety terapeutyczne w Warszawie pod nazwą "Stacja Reakcja" www.stacjareakcja.pl . Wykonuję diagnozy, prowadzę terapie, konsultacje z rodzicem. Podchodzę indywidualnie do każdego dziecka, ponieważ, jak wiadomo każde z nich rozwija się w swoim tempie. Dostosowuję metody pracy do możliwości danego dziecka. W terapii bardzo ważny jest dla mnie bardzo dobry kontakt z dzieckiem, świetna zabawa, współpraca z rodzicem. Zapraszam do kontaktu.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
diagnoza integracji sensorycznej
350 zł
terapia integracji sensorycznej
130 zł
Terapia integracji sensorycznej + terapia ręki
150 zł
terapia pedagogiczna
130 zł
konsultacja integracji sensorycznej
150 zł
konsultacja pedagogiczna
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności