Profil specjalisty

Aneta Zając

Aneta Zając

Terapeuta integracji sensorycznej
(0)

Witam serdecznie, Na co dzień jestem przede wszystkim Mamą wyjątkowej Dziewczynki z orzeczeniem. Trudności, wyzwania z codziennością wychowania Dzieci wyjątkowych są mi znane nie tylko ze studiów i kursów, ale przede wszystkim z życia. Jestem również pedagogiem, oligofrenopedagogiem, terapeutką BI, MNRI, optodysleksji. Holistycznie patrzę na rozwój Dużych i Małych. Moja praca to pasja i misja. Zapraszam :) ?

Łódź , Bratysławska

O mnie

Witam serdecznie,
Na co dzień jestem przede wszystkim Mamą wyjątkowej Dziewczynki z orzeczeniem. Trudności, wyzwania z codziennością wychowania Dzieci wyjątkowych są mi znane nie tylko ze studiów i kursów, ale przede wszystkim z życia. Jestem również pedagogiem, oligofrenopedagogiem, terapeutką BI, MNRI, optodysleksji. Holistycznie patrzę na rozwój Dużych i Małych. Moja praca to pasja i misja. Zapraszam :) ?

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Konsultacja/terapia
100 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności