Profil specjalisty

Klaudia  Woźniak

Klaudia Woźniak

Pedagog
(0)

Nazywam się Klaudia Woźniak. Jestem pedagogiem, terapeutą behawioralnym rozpoczynającym 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym w placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracę terapeutyczną opieram na Stosowanej Analizie Zachowanie oraz technikach i metodach pochodzących z terapii poznawczo-behAwioralnej (CBT). W swojej pracy zajmuję się jakościową poprawą zdrowia psychicznego (w tym zachowania), profilaktyką, psychoedukacją mającą wpływ na rozwój osobisty przy użyciu technik potwierdzonych naukowo.

Łódź , Ul. Narutowicza 57/6

O mnie

Nazywam się Klaudia Woźniak.

Jestem pedagogiem, terapeutą behawioralnym rozpoczynającym 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym w placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracę terapeutyczną opieram na Stosowanej Analizie Zachowanie oraz technikach i metodach pochodzących z terapii poznawczo-behAwioralnej (CBT). W swojej pracy zajmuję się jakościową poprawą zdrowia psychicznego (w tym zachowania), profilaktyką, psychoedukacją mającą wpływ na rozwój osobisty przy użyciu technik potwierdzonych naukowo.

Cennik

Usługa/wizyta
Cena
Pierwsza wizyta
150 zł
Terapia
150 zł
Spotkanie online
150 zł
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności